Niestety, ta okazja już wygasła
Revo Uninstaller 3.2.1 - pełna wersja PRO - ponownie za darmo na liczne prośby.
1904° Zakończono

Revo Uninstaller 3.2.1 - pełna wersja PRO - ponownie za darmo na liczne prośby.

ZA DARMO100zł
1904° Zakończono
Revo Uninstaller 3.2.1 - pełna wersja PRO - ponownie za darmo na liczne prośby.
Zaktualizowano sie 28. 2019 (Opublikowano sie 4. 2019)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja z dnia 28.08.2019, dodano nowe linki.
Revo Uninstaller Pro - to jeden z lepszych, jak nie najlepszy program tego typu. Program otrzymał liczne nagrody, pozytywne opinie wielu redakcji komputerowych na całym świecie, ocena użytkowników to 4.5 na 5 gwiazdek.

Program w wersji z licencją dożywotnią na 1 komputer. Nie obejmuje możliwości aktualizacji do przyszłych wersji. Aby uzyskać bezpłatną licencję na Revo Uninstaller Pro 3, wykonaj następujące czynności:


Przejdź do strony promocyjnej softwarestars.org/de/…-3/ (w języku niemieckim) i wypełnij formularz, aby otrzymać kod aktywacyjny: 1)wystarczy JEDYNIE wpisać swój e-mail, 2)wybierz i zaznacz - „Ich habe die Hinweise zum Datenschutz .....”, 3)potwierdź, kliknij w przycisk Anmelden.

Otrzymasz 3 listy pocztą elektroniczną: W e-mail 1 - OBOWIĄZKOWO !!! kliknij link, aby potwierdzić rejestrację; Potem w e-mail 2 - będą informacje ogólne: W e-mail 3 - dostarczony zostanie numer seryjny + Szczegóły rejestracji programu. Po pobraniu i zainstalowaniu programu z tego linka: revouninstaller.com/dow…exe Aktywuj pełną wersję w programie w menu Pomoc Rejestracja - wprowadź nazwę użytkownika (dowolnie w języku angielskim) i otrzymany numer seryjny.

Uwaga ważne: Jeśli poczta nie dotrze po 5-10 minutach. Sprawdź folder ze spamem. Należy również pamiętać, że ze względu na liczne prośby o tę promocję, utworzenie osobistej licencji może zająć trochę czasu (średnio 45-50 minut oczekiwania). Przeglądnijcie również spam.

Revo Uninstaller Pro - Program zawiera zaawansowane funkcje usuwania programów i czyszczenia ich śladów, rozwiązuje problemy z instalacją i aktualizacją oprogramowania. To co wyróżnia Revo Uninstaller Pro od wbudowanego apletu "Dodaj/Usuń programy" oferowanego w Windows, to przede wszystkim szybkość działania i kilka dodatkowych narzędzi uzupełniających deinstalację aplikacji. Wśród nich znaleźć można menadżer Auto-Startu systemowego, funkcję usuwania zbędnych plików pozostawionych po instalacji programów, czyszczenia historii przeglądarek, pakietu Office oraz opcję bezpowrotnego kasowania plików i folderów. Kolejną ciekawą opcją oferowaną przez Revo Uninstaller Pro jest tzw. tryb łowcy, dzięki któremu aplikacja jest w stanie sama rozpoznać, po wskazaniu ikonki jakiegoś programu, w jaki sposób go odinstalować. Wersja Pro oferuje dodatkowo funkcję tworzenia kopii zapasowych wykonywanych czynności oraz obsługę systemów 64-bit. I wiele innych.

Aktualizacja na dzień 28.08.2019, program ponownie dostępny do pobrania.
Nowe linki:
Strona promocji: softwarestars.org/de/…-3/
Link do pobrania programu: revouninstaller.com/dow…exe
Aktualizacje społecznościowe
Janusz
Link z oficjalnej strony v3.2.1:

revouninstaller.com/dow…exe
zimny
Przeczytałem politykę prywatności i wyrażam na to zgodę. Wyrażam również zgodę na rejestrowanie, przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie biuletynu softwarestars.org (wysłanego przez firmę będącą właścicielem softwarestars.org: 2B WebMedia UG) zawierającą różnorodne oprogramowanie i produkty elektroniczne różnych producentów. W zamian otrzymuję produkt oferowany na tej stronie za darmo!

Pomijając ten cytat z oferty, to jest bodajże najlepszy program do odinstalowywania
Narv
Jeżeli po wprowadzeniu klucza w programie i aktywacji, wyświetlana jest informacja o 29 dniach ważności licencji, to wystarczy uruchomić program ponownie.
Najlepsze komentarze
167 Komentarzy
Prześlij Komentarz