Return of the Obra Dinn @ GOG/Steam/Xbox One
217°

Return of the Obra Dinn @ GOG/Steam/Xbox One

35,99zł71,99zł-50% Darmowa dostawa DarmowaGOG Okazje
8
217°
Return of the Obra Dinn @ GOG/Steam/Xbox One
paź 17. 2020

W 1802 roku statek kupiecki Obra Dinn wyruszył z Londynu w stronę dalekiego Orientu, mając na pokładzie ponad 200 ton towaru na handel. Po pół roku nie dopłynął jednak do punktu kontrolnego na Przylądku Dobrej Nadziei i uznano, że statek zaginął na morzu.

14 października 1807 roku, we wczesnych godzinach porannych, Obra Dinn przydryfował bez załogi i z uszkodzonymi żaglami do portu w Falmouth. Jesteś inspektorem śledczym ubezpieczeniowym z londyńskiego biura Kompanii Wschodnioindyjskiej. Wysłano Cię w trybie natychmiastowym do Falmouth, aby wejść na pokład i przygotować wycenę uszkodzeń.

Return of the Obra Dinn to pierwszoosobowa przygoda otoczona tajemnicą. Gra bazuje na eksploracji i dedukcji.
Aktualizacje społecznościowe
GOG OkazjeGOG promo
8 Komentarzy
Jak to jest z polonizacją w Obra Dinn? PC chyba ma spolszczenie w postaci pliku napisanego przez 'ludzi z zewnątrz', tak? Czyli taka wersja konsolowa posiada najprawdopodobniej jedynie język angielski, jeśli dobrze wyszukałem info, hmm?
Woocasheq17/10/2020 15:45

Jak to jest z polonizacją w Obra Dinn? PC chyba ma spolszczenie w postaci …Jak to jest z polonizacją w Obra Dinn? PC chyba ma spolszczenie w postaci pliku napisanego przez 'ludzi z zewnątrz', tak? Czyli taka wersja konsolowa posiada najprawdopodobniej jedynie język angielski, jeśli dobrze wyszukałem info, hmm?


Coś nie tak się wygooglowało :d

Return of Obra Dinn na każdej platformie ma wsparcie/obsługę polskich napisów

Return of Obra Dinn na PC z Steam/GOG w opisie jest zawarte że posiada napisy polskie.
To samo w wersjach konsolowych PS4/XOne w sklepie PlayStation Store w opisie że są napisy polskie natomiast w sklepie M$ / Xbox nie mogłem znaleźć informacji, ale strony zbierające metadane na temat gier z sklepu M$ / Xbox informują o dostępnych napisach polskich
Czy to jest gra na Kindle'a?
Za 35.99zl takze na gogu
megalodon17/10/2020 16:43

przecież jest


Sorry, jestem jelopa. Nie zauwazylem ze glowny link tam prowadzi
Dobra cena, byłem na Węgrzech żeby ją kupić
W każdym razie, ciekawa fabuła, pomysł i wykonanie.
Niestety okazało się że jestem na nią za cienki
Trzeba wykazać się niezła spostrzegawczością, umiejętnością logicznego myślenia, łączenia faktów, cierpliwością i ... czasem.
Okazuje się że prawie niczego z wymienionych rzeczy nie mam
moczywor17/10/2020 17:27

Dobra cena, byłem na Węgrzech żeby ją kupić ;)W każdym razie, ciekawa fabuł …Dobra cena, byłem na Węgrzech żeby ją kupić ;)W każdym razie, ciekawa fabuła, pomysł i wykonanie.Niestety okazało się że jestem na nią za cienki ;)Trzeba wykazać się niezła spostrzegawczością, umiejętnością logicznego myślenia, łączenia faktów, cierpliwością i ... czasem.Okazuje się że prawie niczego z wymienionych rzeczy nie mam


Na Xbox jest język polski?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst