Niestety, ta okazja wygasła 30 listopada 2022.
159° Zakończono
14
Opublikowano 31 października 2022

Resident Evil HD REMASTER AR XBOX One / Xbox Series X|S CD Key - wymagany VPN

8,17zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.134
3.394

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Resident Evil HD to gruntownie odświeżona edycja pierwszej części kultowej serii Resident Evil, która spopularyzowała survival horrory i doczekała się wielu kontynuacji oraz adaptacji filmowych i komiksowych. Oryginał ukazał się w 1996 roku, na pierwszej generacji konsol PlayStation. Omawiana wersja bazuje jednak na wydanej w 2002 roku konwersji na konsolę Nintendo Game Cube; można więc powiedzieć, że jest to swego rodzaju remake remake’u. Za stworzenie tego tytułu odpowiada japońska firma Capcom.

Resident Evil HD przedstawia opowieść o niebezpiecznym wirusie opracowanym przez tajemniczą korporację Umbrella, który wymknął się spod kontroli naukowców i spowodował, że większość mieszkańców Racoon City została zamieniona w zombie. By opanować sytuację, władze wysłały do miasteczka specjalny oddział wojska o nazwie S.T.A.R.S. Gracze wcielają się w dwóch jego członków: Chrisa Redfielda oraz Jill Valentine.


ustawiamy region VPNa na argentyne i aktywujemy na stronie redeem.microsoft.com/

Jako darmowy VPN polecam urbanVPN urban-vpn.com
Kinguin Więcej szczegółów na Kinguin
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

14 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  2.25 Euro mi wychodzi, coś robię źle?
  Avatar
  Autor
  użyj kodu, mi ostatecznie wyszło €1.89 (Edytowano)
 2. Avatar
  Jak dokładnie działa taki zakup? Mogę zakupić kod z mojej lokalizacji ale przy aktywacji muszę aktywować vpna?
  Avatar
  Dokładnie tak
 3. Avatar
  Już po
 4. Avatar
  Panowie, kupiłem wczoraj Xboxa i czasem widzę jak są wrzucane jakieś okazję z Węgier czy Turcji. Czy to są dwa najlepsze konta które warto założyć? Czy do zakupów tam trzeba mieć VPN? Gdzie najlepiej kupić gry LEGO w dobrych cenach, zwłaszcza te stare jak indiana Jones i piraci z Karaibów? Czy można za to dostać bana? Czy można grać na swoim głównym koncie?
  Avatar
  Nie musisz zakładać żadnych multikont, wystarczy ci jedno główne na którym będziesz sobie gromadził wszystkie gry. Kody z Argentyny czy skąd tam okazję wyłapiesz kupujesz normalnie,a vpn uruchamiasz w momencie aktywacji kodu na koncie (jak chcesz dodać grę). Po pomyślnym wykorzystaniu kodu - vpna wyłączasz, odpalasz konsolę (jak masz zgaszoną), logujesz się normalnie na swój profil i zakupioną grę możesz normalnie pobrać.
Avatar