Niestety, ta okazja już wygasła
Resident Evil 7 Biohazard PS4
161° Zakończono

Resident Evil 7 Biohazard PS4

8
sie 16.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za £9.85.

Wysyłka do Polski kosztuje £0.99 (4,70 zł).

~ 51,50 zł z wysyłką do Polski w ShopTo.
Aktualizacje społecznościowe
ShopTo Okazje

Grupy

8 Komentarzy
Dlaczego nigdy nie podajesz ceny z dostawą?

Nikt do UK nie pojedzie po odbiór osobisty a wuekszisc z peppera mieszka w Polsce, tak więc?
Edytowane przez: "Pankracy666" sie 16.
Pankracy66616/08/2019 22:12

Dlaczego nigdy nie podajesz ceny z dostawą?Nikt do UK nie pojedzie po …Dlaczego nigdy nie podajesz ceny z dostawą?Nikt do UK nie pojedzie po odbiór osobisty a wuekszisc z peppera mieszka w Polsce, tak więc?


w opisie jest napisane ~ 51,50 zł z wysyłką do Polski w ShopTo tak więc czytaj uważnie
Edytowane przez: "megalodon" sie 16.
megalodon16/08/2019 22:13

w opisie jest napisane ~ 51,50 zł z wysyłką do Polski w ShopTo tak więc czy …w opisie jest napisane ~ 51,50 zł z wysyłką do Polski w ShopTo tak więc czytaj uważnie


W opisie owszem ale tytułowa cena jest myląca bo gry nie da się kupić za tą cenę.

Koszty dostawy TRZEBA zapłacić.
Pankracy66616/08/2019 22:15

W opisie owszem ale tytułowa cena jest myląca bo gry nie da się kupić za tą …W opisie owszem ale tytułowa cena jest myląca bo gry nie da się kupić za tą cenę.Koszty dostawy TRZEBA zapłacić.


wiem że trzeba doliczyć ja zawsze tak wstawiam promki i to nie chodzi o plusy żeby ich mieć jak najwięcej jak by co
Edytowane przez: "megalodon" sie 16.
Z drugiej strony, część z nas ma znajomych za granicą i wtedy koszt transportu się nie wlicza.

Sam jak zamawiam z UK / DE / NL to do znajomych, jeżeli dostawa do PL jest płatna. Więc osobiście cena bez dostawy mi pasuje (pod warunkiem, że jest jakakolwiek szansa na dostawę za free). Jakbym zobaczył 51,5zł to bym nie wszedł nawet, bo w eurortv ostatnio sprzedawali za 49zł (tam też kupiłem xD)

Natomiast gdyby za dostawę trzeba było płacić ZAWSZE, nawet mieszkając za granicą, no to podawanie ceny bez kosztu dostawy w tytule faktycznie nie ma dla mnie najmniejszego sensu.
Edytowane przez: "sniffer" sie 16.
sniffer16/08/2019 22:26

Z drugiej strony, część z nas ma znajomych za granicą i wtedy koszt tra …Z drugiej strony, część z nas ma znajomych za granicą i wtedy koszt transportu się nie wlicza.Sam jak zamawiam z UK / DE / NL to do znajomych, jeżeli dostawa do PL jest płatna. Więc osobiście cena bez dostawy mi pasuje (pod warunkiem, że jest jakakolwiek szansa na dostawę za free). Jakbym zobaczył 51,5zł to bym nie wszedł nawet, bo w eurortv ostatnio sprzedawali za 49zł (tam też kupiłem xD)Natomiast gdyby za dostawę trzeba było płacić ZAWSZE, nawet mieszkając za granicą, no to podawanie ceny bez kosztu dostawy w tytule faktycznie nie ma dla mnie najmniejszego sensu.


Medal cebuliona przyznany
megalodon16/08/2019 22:17

wiem że trzeba doliczyć ja zawsze tak wstawiam promki i to nie chodzi o p …wiem że trzeba doliczyć ja zawsze tak wstawiam promki i to nie chodzi o plusy żeby ich mieć jak najwięcej jak by co


To zmień nawyk i zacznij wstawiać dobrze, nikogo nie obchodzi jak wstawiałeś wcześniej. Cena bez dostawy może być informacyjnie w opisie, a nie odwrotnie.
Slaba promocja. Na ale drogo 54 zl wraz z wysylka (smart)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst