Niestety, ta okazja wygasła 27 stycznia 2023.
425° Zakończono
7
Opublikowano 28 grudnia 2022

Resident Evil 7: Biohazard EMEA Steam CD Key

18,18zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.608
3.540

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Resident Evil VII: Biohazard to przygodowa gra akcji, należąca do kategorii survival horroru. Poprzednie dwie odsłony tej niezwykle znanej serii skręciły mocno w stronę bardziej efektownej rozgrywki, co odbiło się na klimacie grozy. Siódemka stanowi powrót do korzeni marki.

Gra stanowi wyraźne odejście od kanonu serii. Poprzednie odsłony opowiadały o walce doskonale wyszkolonych żołnierzy z potwornościami stworzonymi przez pozbawione jakichkolwiek hamulców moralnych korporacje. Resident Evil VII: Biohazard jest inne. Tym razem wcielamy się w zwykłego, szarego człowieka imieniem Ethan, który w poszukiwaniu zaginionej żony udaje się do ponurej i pozornie porzuconej rezydencji, zlokalizowanej na południu Stanów Zjednoczonych.

Resident Evil VII: Biohazard stanowi powrót do klimatów grozy i gatunku survival horroru. Podczas zabawy eksplorujemy lokacje i walczymy z przeciwnikami; okazjonalnie musimy także zmierzyć się z zagadkami logicznymi. Poszczególne miejscówki należy dokładnie przeszukiwać, gdyż często nagradzane jest to cennymi przedmiotami. W połączeniu z wysokim poziomem trudności powoduje to, że gracz przemierza mapy bardzo ostrożnie, pośpieszne zwiedzanie etapów grozi niespodziewaną śmiercią lub przegapieniem czegoś ważnego. Natomiast łamigłówki w większości polegają na manipulowaniu różnymi mechanizmami i pozwalają na chwilę zaczerpnąć tchu pomiędzy kolejnymi zdarzeniami rodem z najgorszych koszmarów.

Spore zmiany zaszły w przedstawieniu akcji. Tradycją serii była rozgrywka z perspektywy trzecioosobowej, tutaj natomiast wydarzenia obserwujemy z oczu bohatera. Gra kładzie większy niż poprzednio nacisk na eksplorację, a główny bohater jest wyraźnie słabszy, więc walka stanowi znacznie poważniejsze wyzwanie. Nie znaczy to jednak, że kampanię spędzamy na skradaniu się: starcia zdarzają się często i są bardzo brutalne. Podczas potyczek korzystamy z szerokiego arsenału różnorodnego uzbrojenia, robiąc użytek m.in. z pistoletów, strzelby, miotacza ognia, materiałów wybuchowych, a nawet piły łańcuchowej.
Kinguin Więcej szczegółów na Kinguin
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Ktoś kojarzy czy to od razu z wersją vr jest, czy to oddzielnie trzeba kupować ? Czy nie ma wersji vr biohazard na pc ?xd
  Avatar
  Resident Evil 7 ma tryb VR tylko na PS4 (Edytowano)
 2. Avatar
  Spoko giera na vr
 3. Avatar
  Za ok. 33zł jest tam też dostępna wersja gold z season passem
 4. Avatar
  zadziała na pc.czy żeby było play anywhere muszę kupić w microsoft store?
Avatar