Niestety, ta okazja już wygasła
Resident Evil 2 + Steelbook PS4
125° Zakończono

Resident Evil 2 + Steelbook PS4

139,99zł234,90zł-40% Darmowa dostawa DarmowaMuve Okazje
3
125° Zakończono
Resident Evil 2 + Steelbook PS4
wrz 3. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kultowy Resident Evil 2 powraca! Wydany pierwotnie w 1998 roku, stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier z gatunku survival horror, przypieczętowując pozycję serii na rynku. Teraz Resident Evil 2 powraca w nowej, jeszcze lepszej formie, na komputery PC i konsole najnowszej generacji! Gra została całkowicie przebudowana, tak, aby jeszcze lepiej oddać atmosferę ciągłego zagrożenia i niesamowite widoki Raccoon City. Dołącz do Leona Kennedy’ego i Claire Redfield i przetrwaj w niegościnnym, pełnym przerażających zombie mieście.

Cechy gry:

  • Nowe spojrzenie na klasykę – Resident Evil 2 przywraca blask drugiej odsłonie kultowej serii, wprowadzając zmiany, dzięki którym rozgrywka będzie jeszcze bardziej emocjonująca!

  • Inna perspektywa – w Resident Evil 2 twórcy zmienili perspektywę na rzut zza ramienia bohatera, co pozwoli graczom mocniej zżyć się z bohaterami i poczuć ich przerażenie rozgrywającymi się wydarzeniami.

  • Piękna jak nigdy dotąd – zastosowany w grze nowoczesny silnik RE Engine zapewni graczom fantastyczną oprawę graficzną w rozdzielczości nawet do 4k, fantastyczne oświetlenie lokacji i wiarygodną animację postaci.

  • Dwoje bohaterów – poznaj historię z dwóch różnych perspektyw. Grając jako Leon lub Claire, doświadczysz innych emocji, a nacisk położony zostanie na różne elementy rozgrywki. Resident Evil 2 zawiera ponadto dodatkowe misje, jeszcze bardziej przybliżające postacie głównych bohaterów.

  • Prawdziwy horror – Resident Evil 2 pozostaje wierne swojemu pierwowzorowi, wymagając od gracza nie tylko celnego oka, ale też bardzo mocnych nerwów i umiejętności logicznego myślenia przy rozwiązywaniu zagadek. Tutaj każdy pocisk jest na wagę złota, a frontalny atak nie wchodzi w grę!
Aktualizacje społecznościowe
Muve OkazjeMuve kody rabatowe
3 Komentarze
Steelbook chyba z innej gry...
numbernine03/09/2019 13:24

Steelbook chyba z innej gry...


Według opisu:
TOTAL WAR: WARHAMMER II LIMITED STEELBOOK
Tego jeszcze nie grali
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst