Reserved -30% na Facebooku @ Reserved
56°Zakończono

Reserved -30% na Facebooku @ Reserved

6
lis 13. 2015
Na Facebooku możemy otrzymać kupon Reserved -30% za akceptację ich aplikacji. Uprawnienia małe, tylko odczyt profilu.

Alternatywnie można zapisać się na newsletter. Promocja trwa do 17.11.2015.

Z komentarzy wynika, że są problemy z aplikacją gdy klikamy z telefonu/tabletu.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Czy tylko ja mam pecha do ubrań tej marki czy one po prostu są beznadziejnej jakości?
@Artur4Life Te ciuchy powinny kosztować 30% ceny promocyjnej, tyle sa warte. Koszulki po kilku praniach nadają sie na ścierkę do okien.
krycha00lis 13. 2015

@Artur4Life Te ciuchy powinny kosztować 30% ceny promocyjnej, tyle sa …@Artur4Life Te ciuchy powinny kosztować 30% ceny promocyjnej, tyle sa warte. Koszulki po kilku praniach nadają sie na ścierkę do okien.A jaką solidniejszą markę byście polecili? Pytam serio, nie znam się.
w promocjach ta polska marka jest całkiem całkiem do zniesienia. Spodnie i kurtki używam ponad sezon i są solidne z t shirtami to różnie bywa ale kupione w dobrej cenie są korzystne w stosunku jakość - cena
Pepper
Mi zupełnie rozmiarówka u nich nie pasuje - w H&M jak kupie L/XL jest idealnie, a w ciuchach z Reserved, przy tych samych rozmiarach, wszystko jest przykrótkie, albo wygląda jakbym założył po młodszym bracie Nigdy nic przez to nie mogę kupić
@coolik koszulki ktore kupilem w tym samym czasie w diversie wyglądają o niebo lepiej, Są lepszej jakości. Kurtka też mimo 2 lat i chodzenia prawie non stop wygląda jak nowa.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy