Niestety, ta okazja już wygasła
Republika Komplet (Box) 13 x płyta kompaktowa( CD ) sklep Gandalf.com.pl
1964° Zakończono

Republika Komplet (Box) 13 x płyta kompaktowa( CD ) sklep Gandalf.com.pl

113,93zł141zł-19% 6,99zł Gandalf Okazje
56
1964° Zakończono
Republika Komplet (Box) 13 x płyta kompaktowa( CD ) sklep Gandalf.com.pl
Zaktualizowano sty 6. (Opublikowano lis 29. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najtaniej na rynku,średnia cena z Ceneo około 141 zł.
Ponownie taniej i bez kodu BLIK
Aktualizacja: Uwaga do 20.01.2021 przy płatności kartą Visa zarejestrowaną na Visa oferty.pl dodatkowo 10zł taniej(zwrot na kartę) - cena wychodzi 103,93 zł !
OPIS PRODUKTU
331358.jpg331358.jpg331358.jpg331358.jpg
W boxie są repliki oryginalnych płyt, uzupełnionych o nagrania singlowe. Jednym słowem - WSZYSTKO. Wszystko co w swojej 20. letniej karierze zespół wydał na płytach. Płyty, które wcześniej nie były wznawiane zostały teraz z remasterowane przez Leszka Kamińskiego. Każda płyta będzie w tekturowej okładce, niczym mała płyta analogowa.


Do płyt Republika Marzeń i Masakra zostały dołączone nagrania singlowe (Obejmij mnie, Czeczenio, Obejmij mnie, Czeczenio (instr.), Republika Marzeń i Moja Angelika) oraz utwory, które wcześniej ukazały się na Nowych Sytuacjach: Nie pójdę do szkoły oraz Biała flaga remix 2001 i Śmierć w bikini remix 2001. Podwójny album Republika został rozbity na dwie osobne płyty: Koncerty w Trójce i Ostatnia płyta. Zawartość ich nie uległa zmianie. Box zawiera dodatkowo jeszcze dwie premierowe płyty. Bardzo specjalne płyty. Z nagraniami nigdy przedtem nie wydanymi. Tytuł dwunastej płyty określa jej zawartość - Demo. Podobnie jest z płytą trzynastą - Roskilde.


Istnieje w archiwach wiele zarejestrowanych koncertów radiowych i telewizyjnych Republiki. Są również rejestracje koncertowe dokonane metodami dalekimi od profesjonalnych zasad. Do Kompletu wybrano specjalny koncert. Koncert w historii Republiki wręcz legendarny. A i miejsce jego zagrania bardzo szczególne - Roskilde Festival. Dodatkowym atutem jest to, że ten koncert był znany w niewielkich fragmentach. Na płycie znajdującej się w boxie jest CAŁY!! Od pierwszego słowa do ostatnich braw.


Przygotowując ten materiał zastanawiano się nad... wyrzuceniem pierwszego utworu. Otóż, kiedy Republika rozpoczęła ten koncert akustyk szukał na mikserze instrumentów zespołu i na żywo ustawiał proporcje i brzmienie zespołu. Połapał się dopiero pod koniec tego utworu. Stwierdzono jednak, że jest to dokument. Dokument opisujący historię Republiki.


Na płycie są utwory zaśpiewane przez Grzegorza po angielsku, których nie było na angielskiej płycie 1984: The Agent (Układ sił), The great hypnotist (Wielki hipnotyzer), Fanatics of fire (Fanatycy ognia) i Pavlov's dogs (Psy Pawłowa). Koncert został nagrany na zwykłej taśmie, bezpośrednio z miksera. Taśma ta została zmasterowana w Kasina SStudio
331358.jpg
Odbiór osobisty w Łodzi 0 zł,zakup do 199 zł - wysyłka od 6,99 zł,zakup powyżej 199 zł - wysyłka darmowa.
Aktualizacje społecznościowe
Gandalf OkazjeGandalf kod rabatowy
Najlepsze komentarze
56 Komentarzy
Prześlij Komentarz