Niestety, ta okazja już wygasła
Reolink Lumus 1080p - Ma reflektor, WiFi, Full HD, zewnętrzny kolorowy noktowizor, detekcje ruchu PIR i dwustronną komunikacje 34,04 USD
189° Zakończono

Reolink Lumus 1080p - Ma reflektor, WiFi, Full HD, zewnętrzny kolorowy noktowizor, detekcje ruchu PIR i dwustronną komunikacje 34,04 USD

125,10zł183,72zł-32% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
20
gru 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przecena z 49.99 USD na 36.04 USD, dodatkowo z kodem LUMUS2020 jest -2 USD, więc cena ostateczna za kamerę to 34.04 USD (około 125 PLN).
344938-kDSU7.jpgNiech będzie reflektor
Ta kamera ip oferuje inteligentna żarówka-wyzwalana ruchem lub sterowana ręcznie, maksymalna odległość oświetlenia wynosi 12 metrów, możesz zapalić swoją własność lub odstraszyć próbowanych intruzów.

Ciesz się widzeniem kolorów w dzień iw nocy
Zobacz wszystko w szczegółach z prawdziwym 1080p Full HD. Z świecące LED reflektor i czujnik CMOS starlight, Reolink Lumus dostarcza pełnokolorowe filmy po zachodzie słońca. Możesz zobaczyć więcej cennych szczegółów, aby zidentyfikować ludzi, pojazdy i więcej obiektów przez całą dobę.

Usłyszeć i porozmawiać z gościem
Ta kamera ochrony ma wbudowany mikrofon i głośnik, można usłyszeć dźwięk w widoku na żywo lub nagrań. I porozmawiaj z kimkolwiek w pobliżu kamery.

Miej oko w domu
Dostępne są tylko 3 kroki, aby uzyskać zdalny dostęp do tej kamery ip, zainstalować ją, pobrać aplikację/klienta Reolink, a następnie uzyskać zdalny dostęp do niej, gdy jesteś na wakacjach lub w podróży służbowej.

Strażnik domu 24/7
Ładowanie za pomocą PIR i wykrywania ruchu oraz syreny, ten zewnętrzny reflektor punktowy zapewnia 24/7 ochronę. Gdy ruch zostanie zauważony, otrzymasz natychmiastowe powiadomienia, aby poinformować cię, że ktoś zbliża się do twojego domu.

Skoncentruj się na obszarach, które mają znaczenie
Utwórz konkretne obszary, z których chcesz otrzymywać powiadomienia o ruchu. Może zaoszczędzić kłopoty z niechcianymi alarmami z wyznaczonych obszarów.

Nigdy nie przegap kluczowej chwili
Reolink Lumus obsługuje nagrywanie aktywowane ruchem, 24/7 ciągłe nagrywanie lub nagrywanie w określonym harmonogramie. Możesz łatwo wskazać zapisane filmy i odtworzyć je w intuicyjnej aplikacji/kliencie.

Pracuj z WiFi 2.4Ghz
2.4 GHz WiFi do prostej i elastycznej instalacji bezprzewodowej.
Aktualizacje społecznościowe
20 Komentarzy
Prześlij Komentarz