Renifer mix @Carrefour
40°Zakończono

Renifer mix @Carrefour

9
sie 22. 2016
Pluszaki Renifery przecenione z 49.99 na 5 zł.
Jak na razie to chyba są dwie sensowne oferty wyprzedażowe w Carrefour ze wszystkich.
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Z całym szacunkiem do osób kupujących na promo, czy jest jakiś głupi co "kupi" taką promo ? Już wypowiadałem się nie raz nt. promocji w marketach że połowa z nich to takie ściemy że hej ale ta jest w moim TOP. Z "50" zł na 5. Taaaa
Autor
Maksiusie 22. 2016

Z całym szacunkiem do osób kupujących na promo, czy jest jakiś głupi co "ku …Z całym szacunkiem do osób kupujących na promo, czy jest jakiś głupi co "kupi" taką promo ? Już wypowiadałem się nie raz nt. promocji w marketach że połowa z nich to takie ściemy że hej ale ta jest w moim TOP. Z "50" zł na 5. Taaaa

​Ale wiesz pluszak za 5 zł to się chyba opłaca co?
kamminfosie 22. 2016

​Ale wiesz pluszak za 5 zł to się chyba opłaca co?


A gdzie ja napisałem że się nie opłaca ? Chodzi mi o cenę początkową z d**y wziętą.
Autor
To fakt
A nie lepiej było wrzucić foto pluszaka?
Co to za okazję? Nie wiadomo co ale ze zniżką...
Nie wiadomo jaki renifer, nie wiadomo jaka trampolina... Jeśli tak bardzo do Ciebie przemawiają zniżki to z chęcią sprzedam ci samochód 70% taniej, chcesz?
Maksiusie 22. 2016

A gdzie ja napisałem że się nie opłaca ? Chodzi mi o cenę początkową z d**y …A gdzie ja napisałem że się nie opłaca ? Chodzi mi o cenę początkową z d**y wziętą.tak sie sklada ze jakosciowe pluszaki kosztuja od 70zl w gore. Byly takie pare lat temu w rossmanie kosztowaly 70-80zl jednak poziom ich wykonania i ogolna jakosc byla swietna. Te renifery w Carrefourze z tego co pamietam byly w cenie ok 50zl wiec cena nie jest z kosmosu. Denerwuja mnie takie komentarze bo ty wiesz lepiej po ile pluszaki sa i moga kosztowac max 20zl?!
robert99sie 23. 2016

tak sie sklada ze jakosciowe pluszaki kosztuja od 70zl w gore. Byly takie …tak sie sklada ze jakosciowe pluszaki kosztuja od 70zl w gore. Byly takie pare lat temu w rossmanie kosztowaly 70-80zl jednak poziom ich wykonania i ogolna jakosc byla swietna. Te renifery w Carrefourze z tego co pamietam byly w cenie ok 50zl wiec cena nie jest z kosmosu. Denerwuja mnie takie komentarze bo ty wiesz lepiej po ile pluszaki sa i moga kosztowac max 20zl?!


Mnie denerwuje głupota ludzka, i co mam z tym zrobić ? Trochę przed rozsianiem marketów było coś takiego jak jakość, i cena nie była tego wyznacznikiem. Mogłeś tanio kupić naprawdę dobry produkt i nie trzeba było pisać MEGA WYPRZEDAŻ, KONIEC SERII i inne bzdury. Widzę że Ty kupujesz papki marketingowe bo bronisz produktu który jest x razy taniej a nawet NIE WIESZ jaki to produkt, tylko zdjęcie tabliczki jest. Równie dobrze może to być pusty kosz.
Pracowałem w owym markecie, jak chcesz poszukaj sobie moje komentarze, i nie pierdziel głupot człowieku. Wiem lepiej od Ciebie jak to wygląda od środka ! Wydaje Ci się że promocje takie są by klientów zadowolić i puścić jakościowy towar w dobrej dla "Kowalskiego" cenie. I tutaj masz całkowitą rację, wydaje Ci się.
Maksiusie 23. 2016

Mnie denerwuje głupota ludzka, i co mam z tym zrobić ? Trochę przed ro …Mnie denerwuje głupota ludzka, i co mam z tym zrobić ? Trochę przed rozsianiem marketów było coś takiego jak jakość, i cena nie była tego wyznacznikiem. Mogłeś tanio kupić naprawdę dobry produkt i nie trzeba było pisać MEGA WYPRZEDAŻ, KONIEC SERII i inne bzdury. Widzę że Ty kupujesz papki marketingowe bo bronisz produktu który jest x razy taniej a nawet NIE WIESZ jaki to produkt, tylko zdjęcie tabliczki jest. Równie dobrze może to być pusty kosz.Pracowałem w owym markecie, jak chcesz poszukaj sobie moje komentarze, i nie pierdziel głupot człowieku. Wiem lepiej od Ciebie jak to wygląda od środka ! Wydaje Ci się że promocje takie są by klientów zadowolić i puścić jakościowy towar w dobrej dla "Kowalskiego" cenie. I tutaj masz całkowitą rację, wydaje Ci się.


czytanie ze zrozumieniem sie klania - szczegolnie tego fragmentu "Te renifery w Carrefourze z tego co pamietam byly w cenie ok 50zl" w podtekscie TE znaczylo ze musialem byc i je widziec bo tuz obok mnie jest duzy carrefour w ktorym codziennie kupuje ale twoje zdanie jest jedynym slusznym wykladnikiem rzeczywistosci i tylko ty masz racje
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy