Niestety, ta okazja już wygasła
wrz 23. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Walizka Removu Case-M to solidna walizka do kamer sportowych i akcesoriów. Chroni sprzęt w niesprzyjających warunkach.
Gumowa powłoka zapinana na uszczelniany suwak zapewni ochronę przed pyłem i deszczem. Konfigurowalne ścianki pozwolą zorganizować przestrzeń w środku w sposób, który uniemożliwi przemieszczanie się zawartości.
Walizka będzie służyć takim sprzętom jak kamery sportowe, aparaty fotograficzne, ładowarki, piloty czy akumulatory. Telefon też można do niej wrzucić.
Zapinana na suwak siateczkowa kieszeń pozwala na przechowywanie drobnych elementów zapobiegając przemieszczaniu się ich po wnętrzu walizki. W zestawie z Case-M znajdziemy mocowaną do paska saszetkę Removu Pouch-M. Komplet uzupełnia pasek na ramię, który pozwala wygodnie przenosić walizkę na dłuższych dystansach.

waga: 500g
wymiary 25 x 20,5 x 8,5cm
gumowana powłoka i uszczelniany suwak
konfigurowalne wnętrze
kieszeń siatkowa na suwak
pasek na ramię

Najtańsza dostawa 7.99 paczkomat.
Dostępne również w
electro.pl/foto-i-kamery/akcesoria-do-aparatow-i-kamer/akcesoria-do-kamer-i-aparatow/walizka-removu-case-m-czarny?gclid=CjwKCAjwy7CKBhBMEiwA0Eb7avqawG2rdo5PCVKllheMRVAQeHkByfXOTkl5WqkoEjNwNSVWFsFKBRoCPCQQAvD_BwE

avans.pl/foto-i-kamery/akcesoria-do-aparatow-i-kamer/akcesoria-do-kamer-i-aparatow/walizka-removu-case-m-czarny?gclid=CjwKCAjwy7CKBhBMEiwA0Eb7amUtehaddm0NotoSKly3waZfYU52sbgCVISyhG2FbQK-RMm0cHLV7BoCPCYQAvD_BwE

439025-qchHh.jpg439025-sScTE.jpg439025-KFOPb.jpg
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz