Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Remember Me PC PL Steam
418°

Remember Me PC PL Steam

21,80zł109zł-80% Darmowa dostawa DarmowaGamersgate Okazje
9
418°
Remember Me PC PL Steam
paź 1. 2020
Pod koniec XXI wieku ludzkość masowo korzysta z technologii umożliwiającej cyfryzację wspomnień, a co za tym idzie, handlowanie nimi, usuwanie ich, a nawet zmienianie. Jest to możliwe dzięki wszczepianemu do mózgu czipowi o nazwie Sensen (skrót od Sensation Engine), zapewniającemu jednocześnie użytkownikowi interfejs AR. System przechowywania i wymiany myśli kontroluje korporacja Memorize, której sprzeciwiają się ścigani przez lokalne władze erroryści.
Protagonistką gry jest Nilin, która do niedawna była jedną z najskuteczniejszych łowczyń wspomnień – działających w podziemiu agentów, hakujących i kradnących cudze wspomnienia. Główną bohaterkę poznajemy w Paryżu roku 2084, w słynnym więzieniu, Bastylii. Jak się okazuje, z łowczyni stała się ofiarą – ktoś wyczyścił jej pamięć i najwyraźniej pragnie wykorzystać w nieznanym, ale niewątpliwie przerażającym celu. Nilin musi uciec z więzienia, a następnie dowiedzieć się, co planuje korporacja Memorize.

Aktualizacje społecznościowe
Gamersgate Okazje
9 Komentarzy
Całki dobra gra, kupiłem kilka lat temu za niewielką kasę. Jak ktoś lubi bijatyki w stylu ostatnich Batmanów to mu się raczej spodoba.
Edytowane przez: "montv2_" paź 1.
No do Batmana tobym nie porównywał, bo ta to raczej prosty zabijacz czasu, taka miła gierka bardzo liniowa. Ale fajnie ją przejść (zajmie jakieś dwa wieczory pewnie).
odpaliłem ostatnio, bo miałem tak w 70% zrobioną i chciałem dokończyć, ale bardzo brzydko się zestarzała moim zdaniem i nie dałem rady grać dalej.
Gra końca generacji ps3 (2013?). Wciągająca, ciekawa historia osadzona w (nie)odległej przyszłości. Jak dla mnie bliżej jej do ostatnich Star Warsów (mechaniką) niż Batmana... Szkoda, że takich pomysłów się dzisiaj nie odświeża, nie rozbudowuje (właśnie o jakiś otwarty świat z opcją eksploracji)
W tej grze bardzo mi się podobała wizja artystyczna. Za 20 zł czemu nie.
Za 20 zł to kupowałem z 5 lat temu więc okazja na granicy lodu. Nie wiem skąd tyle plusów... Cena początkowa wzięta typowo z du*y.
Edytowane przez: "Morski_Kraken" paź 2.
Z tej gry pamiętam tylko tyłek głównej bohaterki na pierwszym planie
Trethon01/10/2020 22:03

Gra końca generacji ps3 (2013?). Wciągająca, ciekawa historia osadzona w (n …Gra końca generacji ps3 (2013?). Wciągająca, ciekawa historia osadzona w (nie)odległej przyszłości. Jak dla mnie bliżej jej do ostatnich Star Warsów (mechaniką) niż Batmana... Szkoda, że takich pomysłów się dzisiaj nie odświeża, nie rozbudowuje (właśnie o jakiś otwarty świat z opcją eksploracji)


jak ta gra to przedsmak cp 2077 - masz swój otwarty świat w przyszłości (różnica 7 lat)
kacper.kimszal05/10/2020 21:56

jak ta gra to przedsmak cp 2077 - masz swój otwarty świat w przyszłości (ró …jak ta gra to przedsmak cp 2077 - masz swój otwarty świat w przyszłości (różnica 7 lat)


Liczę na to i czekam na 19.11. Boli jednak, że Cyberpunk 2077 jest z perspektywy pierwszej osoby. Trzecioosobowy Wiedźmin 3 i tamta mechanika to było coś, ale już z takim DeusEx - na konsoli - bardzo się męczyłem. Ostatnio było przyjemnie z Daying Light więc nadzieja się tli
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst