Rękawiczki WEDZE Touch za 6,99 zł @ Decathlon
140°Zakończono

Rękawiczki WEDZE Touch za 6,99 zł @ Decathlon

Pepper 2
lis 15. 2015lis 15. 2015
Kontynuując buszowanie po Decathlonie znalazłem rękawiczki z funkcją dotykową? Można w nich obsługiwać smartfona bez ściągania. Cena jest niewielka bo 6,99zł oryginalnie 16zł. Inne kolory śa w tej cenie wyższej.

Wg opisu nadają się jako rękawiczka pod rekawicę narciarska dla dziecka. Normalnie bym się tym nie zainteresował, na co komś podwójne rękawice ale rzuciłem okiem na komentarze i osoy, które je kupiły wykoszystują je jako zwykłe ciepłe rękawiczki do biegania czy użytku codziennego. I taka funkcja sprawia, że produktem można by się zainteresować.

Rękawice są ciepłe i mają dodatkowe ściągacze. Pozwalają obsługiwać ekran dotykowy urzączeniach mobilnych. Kolor pomarańczowny zapewnia widoczność jakbyśmy np. biegli poboczem drogi.
A to wszystko za 6,99 zł w kolorze pomarańczowym i z darmową przesyłką. Promocja do odwołania lub wyczerpania zapasów.

Kategorie
  1. Moda
2 Komentarze

Zakupiłem je w połowie września w takiej samej cenie, używam ich do biegania, ale po jakimś czasie używania końcówki dotykowe musiały się zetrzeć, bo odblokowanie telefonu za pomocą wzoru sprawiało dużą trudność. Nie mam dużych dłoni, ani długich palców i rękawiczki niemal za małe, ledwo kryją nadgarstki. Dla pianistów zdecydowanie odpada

Autor Pepper

@eunuch bo to są dziecięce ale wg. komentarzy osoby dorosłe mogą je śmiało zakładać. Jak napisałeś o niedużej dłoni
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst