Niestety, ta okazja już wygasła
Rękawice Mechanix Wear (Rękawice Mechanix Wear FastFit Blue L za 31,59 ) @combat
829° Zakończono

Rękawice Mechanix Wear (Rękawice Mechanix Wear FastFit Blue L za 31,59 ) @combat

9,99zł Combat Okazje
Edytor29
829° Zakończono
Rękawice Mechanix Wear (Rękawice Mechanix Wear FastFit Blue L za 31,59 ) @combat
gru 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja na rękawice Mechanix Wear w combat.
Dostawa do paczkomatu kosztuje 9,99 zł natomiast przy zakupach powyżej 50 zł jest darmowa.

Pełna lista przecenionych produktów tutaj

A poniżej kilka przykładów

Rękawice Mechanix Wear FastFit Blue L - 31,19 zł z 59,99 zł

Prezentujemy Ci rękawice cenionej, amerykańskiej marki Mechanix Wear. Wewnętrzna strona modelu FastFit Blue wykonana została z syntetycznej skóry o grubości wynoszącej 0,6 mm z cząsteczkami węgla. Dzięki temu możesz w nich swobodnie obsługiwać urządzenia wyposażone w ekran dotykowy. Warstwa zewnętrzna to elastyczny materiał TekDry, który doskonale dopasowuje się do dłoni oraz zapewnia odpowiednią wentylację. Doskonale sprawdzą się w codziennych rutynowych pracach w obrębie gospodarstwa domowego, konserwacji i obsługi sprzętu, czy też podczas zwyczajnego majsterkowania w garażu.

345128-nPAiX.jpg
Rękawice Mechanix Wear Specialty Vent White L - 41,96 zł ze 128,99 zł

Rękawice Mechanix Wear Specialty Vent White M - 41,96 zł ze 128,99 zł

Specjalistyczne rękawice w białym kolorze o wytrzymałej strukturze i przydatnych właściwościach. Dzięki swojej konstrukcji zapewniają dłoniom użytkownika chłodzenie nawet w najbardziej upalne dni. Ich wewnętrzna, perforowana część łączy się z oddychającą siateczkową górną częścią rękawicy, która odpowiada za właściwą cyrkulację powietrza. Za stabilne utrzymywanie rękawic w miejscu odpowiadają niskoprofilowe zapięcia na nadgarstek. Dodatkowo posiadają one także panel z mikropolaru służący do ocierania czoła z gromadzącej się na nim wilgoci.

345128-Xg47Z.jpg
Rękawice Mechanix Wear M-Pact Yellow L - 72,62 zł ze 128,99 zł

Mechanix M-Pact L w kolorze żółtym to wszechstronne i niezwykle wytrzymałe rękawice. Zaprojektowano je z myślą o osobach ceniących sobie wygodę i wysoki poziom ochrony podczas wymagających zadań. Wykonano je z połączenia skóry syntetycznej, tkaniny amortex oraz materiału TrekDry. Dzięki takiemu połączeniu doskonale dopasowują się do kształtu dłoni i zapewniają optymalny przepływ powietrza. Co więcej, wyściółkę na zewnętrznej stronie wykonano z tworzywa D3O, które w chwili zderzenia z twardą powierzchnią pochłania całą energię i chroni dłoń przed wystąpieniem urazów. Należy też zaznaczyć, że można w nich swobodnie obsługiwać ekrany dotykowe.

345128-9oM2W.jpg

Rękawice Mechanix Wear Durahide M-Pact Framer Tan M - 109,99 zł ze 128,99 zł

Mechanix Wear Durahide M-Pact Framer Tan to rękawice zaprojektowane specjalnie dla stolarzy z myślą o wykonywaniu precyzyjnych prac podczas mierzenia i cięcia. Kciuki, palce wskazujące i środkowe są w konstrukcji bezpalcowej, co pozwala na maksymalizację zręczności przy obsłudze narzędzi stolarskich. Wyściółkę dłoni wykonano w technologii D30. Mówiąc najprościej jest to materiał zawierający "inteligentne" molekuły, które przemieszczają się swobodnie w strukturze, a pod wpływem uderzenia łączą się tworząc twardą skorupę pochłaniającą jego energię. Materiał TrekDry zapewnia odpowiedni poziom oddychalności i komfortu. Z kolei DuraHide to bardzo wytrzymała naturalna skóra o wysokiej odporności na wodę, ścieranie i pękanie, co gwarantuje, że rękawiczki te posłużą Ci naprawdę długo.

Rękawice Mechanix Wear FastFit Red XL - 48,78 zł z 59 zł

Prezentujemy Ci rękawice cenionej, amerykańskiej marki Mechanix Wear. Wewnętrzna strona modelu FastFit Red wykonana została z syntetycznej skóry o grubości wynoszącej 0,6 mm z cząsteczkami węgla. Dzięki temu możesz w nich swobodnie obsługiwać urządzenia wyposażone w ekran dotykowy. Warstwa zewnętrzna to elastyczny materiał TekDry, który doskonale dopasowuje się do dłoni oraz zapewnia odpowiednią wentylację. Doskonale sprawdzą się w codziennych rutynowych pracach w obrębie gospodarstwa domowego, konserwacji i obsługi sprzętu, czy też podczas zwyczajnego majsterkowania w garażu.

345128-9LVRk.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Combat OkazjeCombat kod rabatowy
Najlepsze komentarze
29 Komentarzy
Prześlij Komentarz