Niestety, ta okazja już wygasła
Rękawice taktyczne Armored Claw Shield Hot Weather - tan
694° Zakończono

Rękawice taktyczne Armored Claw Shield Hot Weather - tan

28,61zł81,73zł-65% 8,99zł
694° Zakończono
Rękawice taktyczne Armored Claw Shield Hot Weather - tan
maj 20. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Model Shield Cut gwarantuje najwyższy stopień ochrony przeciw urazom dłoni, związanymi z uderzeniami o twarde powierzchnie lub podczas walki wręcz.

Głównym, wyróżniającym elementem tego modelu jest sztywny protektor umiejscowiony na wierzchniej części. Wykonano go w oryginalnej technologii Keprotec®, szwajcarskiej firmy Schoeller®. Na polimerowy, wymodelowany pod kształt dłoni, profil producent nałożył warstwę Kevlaru®, która tworzy solidny pancerz, amortyzujący wszelkie uderzenia pięścią. Protektor chroni również przed bolesnymi przetarciami najbardziej narażona na tego typu urazy część dłoni. Nowym rozwiązaniem jest sztywne wzmocnienie na grzbietach palców. Wzmocnienie wszyto pod warstwę zewnętrzną, dzięki czemu na pierwszy rzut oka jest ono zupełnie niewidoczne. Mocną strona tego rozwiązania poza ochroną jest to, że nie ogranicza ono swobody ruchu palców.

Resztę wierzchniej części rękawic wykonano ze spandexu, dzięki czemu pomimo zastosowania Keproteca rękawice doskonale dopasowują się do kształtu dłoni i oferują wysoki poziom elastyczności. Na wewnętrznej stronie modelu zastosowano syntetyczną skórę, a najbardziej newralgiczne miejsca wzmocniono dodatkową warstwą.

Od wewnętrznej strony, na zakończeniach palca wskazującego i kciuka producent umieścił antypoślizgowe panele pozwalające na bezproblemową obsługę dotykową ekranów takich urządzeń jak smartfony czy tablety. Na zewnętrznej stronie umieszczono wygodne zapięcie z rzepem umożliwiające regulację obwodu. Komfort użytkowania i dopasowanie do nadgarstka podnosi również elastyczna dolna część rękawicy.
Aktualizacje społecznościowe
62 Komentarze
Prześlij Komentarz