Rękawice motocyklowe
97°Zakończono

Rękawice motocyklowe

7
mar 25. 2016
Bardzo wygodne i przewiewne rękawice z dość dobrego materiału w bardzo przyzwoitej cenie dostępne na Aliexpress.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

7 Komentarzy
Bardzo powątpiewam w ochronę rekawic 1 z aliexpress, 2 za 30zł, 3 ...z przesyłką.
Co jak co ale ochraniaczy za drobne z portfela nie powinno się kupować.
chlittomar 26. 2016

Bardzo powątpiewam w ochronę rekawic 1 z aliexpress, 2 za 30zł, 3 ...z pr …Bardzo powątpiewam w ochronę rekawic 1 z aliexpress, 2 za 30zł, 3 ...z przesyłką. Co jak co ale ochraniaczy za drobne z portfela nie powinno się kupować.

Wszystko możliwe. Ja kupowałem rękawice mechanix po 14$ za pare z wysyłka. Te rękawice w sklepie w USA 40-60$. Na Allegro widzę ze są w okolicy 100- 150zl para. Widzę ze są same wzory moro wiec podejrzewam ze kolory czerwony żółty są droższe. Wracając do ceny mino ze cena była niska była to ta sama rękawica co bym ja kupił w USA. Ważne aby kupować coś sprawdzonego z nazwa producenta np mechanix.
yupimar 26. 2016

Wszystko możliwe. Ja kupowałem rękawice mechanix po 14$ za pare z wy … Wszystko możliwe. Ja kupowałem rękawice mechanix po 14$ za pare z wysyłka. Te rękawice w sklepie w USA 40-60$. Na Allegro widzę ze są w okolicy 100- 150zl para. Widzę ze są same wzory moro wiec podejrzewam ze kolory czerwony żółty są droższe. Wracając do ceny mino ze cena była niska była to ta sama rękawica co bym ja kupił w USA. Ważne aby kupować coś sprawdzonego z nazwa producenta np mechanix.


Tak, kupowałeś podróbki Mechanix'a. Wiem, sam takie zamówiłem, dostałem, i stwierdziłem, że podróbka, ale do tego do czego używam wystarczy. Zaś produkt, który tutaj jest reklamowany, do jazdy na motorze bym nigdy nie użył.
powiem tak mam te rękawice oryginalne pro bikera kupione z katalogu LOUIS oraz podróbki zakupione w chinach - krótko i na temat dla mnie nie ma różnicy i te i te dobrze są dopasowane nic nie uciska używam ich na quadzie fotki porównawcze wstawię z wieczorka. Rękawice są na wiosnę-lato
yupimar 26. 2016

Wszystko możliwe. Ja kupowałem rękawice mechanix po 14$ za pare z wy … Wszystko możliwe. Ja kupowałem rękawice mechanix po 14$ za pare z wysyłka. Te rękawice w sklepie w USA 40-60$. Na Allegro widzę ze są w okolicy 100- 150zl para. Widzę ze są same wzory moro wiec podejrzewam ze kolory czerwony żółty są droższe. Wracając do ceny mino ze cena była niska była to ta sama rękawica co bym ja kupił w USA. Ważne aby kupować coś sprawdzonego z nazwa producenta np mechanix.Większość Mechanixów na Allegro jest wprost z Aliexpress, też mnie kusiła ich cena, ale ostatecznie zakupiłem na stronie polskiego dystrybutora bo raczej to oryginały nie są.
To co ja kupiłem nie jest podróbka. Miałem oryginalne rękawice i te co kupiłem są identyczne. Identycznie się "zachowują". Używam je na codzień. Para po używaniu po roku tylko delikatnie się rozchodzi. No i niszczy się bardzo rzep do zapinania rękawic. W tych rękawicach jeżdzę na rowerze na motorze nosze do wczesnej zimy.
ja tu widzę cenę 10,76 dolara, to chyba 40 zł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst