Niestety, ta okazja już wygasła
Rejestrator ParkView + pamięć IMRO 16gb
133° Zakończono

Rejestrator ParkView + pamięć IMRO 16gb

99zł279zł-65%Neonet Okazje
19
lip 3.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Rejestrator Lusterko marki Xblitz + pamięć. Opis produktu w linku promo
Aktualizacje społecznościowe
Neonet OkazjeNeonet neonet gazetka
19 Komentarzy
Tylko w wybranych sklepach stacjonarnych
Nigdzie nie ma szkoda czasu
W Wielkopolsce dostępny jest w Kaliszu, ale tam nikt nie pojedzie bo cały powiat jest zapowietrzony
3sztuki na Polskę. Wow neonet brawo znaleźliście się na Pepper dzięki temu
Promocja mega hehehe pytań brak.
Zakończ zanim cię zminusują za stratę czasu
Promocja dobra. W Wałbrzychu sa dostępne do zamówienia.

Chciałem kupić się jak zobaczyłem 2 recenzje na YT to mi się odechciało głównie przez jakoś nagrań szczególnie tych beznadziejnych z nocy.
Przecież tego nie można zamontować i jeździć po publicznych drogach, bo nie ma homologacji z całym samochodem.
Pan_Arek03/07/2020 20:39

Przecież tego nie można zamontować i jeździć po publicznych drogach, bo nie …Przecież tego nie można zamontować i jeździć po publicznych drogach, bo nie ma homologacji z całym samochodem.


W samochodach masz obowiązkowe lewe lusterko i dodatkowo jedno z dwóch - wewnętrzne, albo prawe - więc jeśli masz prawe, to nie musisz mieć w ogóle wewnętrznego.
PS. Jak masz ciemne tylne szyby, to CHYBA musisz mieć prawe lusterko
Homologacja to także bezpieczeństwo, nie tylko obowiązek. Ciekawe czy taka dodatkowa waga pomoże w trakcie wypadku?
kriszna03/07/2020 20:00

Zakończ zanim cię zminusują za stratę czasu


jak na razie na plusie;)
Idzie zi.a
"Opis produktu w linku promo" ➖
Krzysztof_P.03/07/2020 18:19

W Wielkopolsce dostępny jest w Kaliszu, ale tam nikt nie pojedzie bo cały p …W Wielkopolsce dostępny jest w Kaliszu, ale tam nikt nie pojedzie bo cały powiat jest zapowietrzony


Pojechałem do sklepu w Kaliszu... sztuka elegancka z foliami niby z wystawy... już przetestowana i działa Potwierdzam Kalisz cały zapowietrzony;) dzięki za sprawdzenie dostępności tryb parkingowy jest także cena pierwotna jak najbardziej zasłużona!
Tomasz_Pawlowski03/07/2020 23:14

Pojechałem do sklepu w Kaliszu... sztuka elegancka z foliami niby z …Pojechałem do sklepu w Kaliszu... sztuka elegancka z foliami niby z wystawy... już przetestowana i działa Potwierdzam Kalisz cały zapowietrzony;) dzięki za sprawdzenie dostępności tryb parkingowy jest także cena pierwotna jak najbardziej zasłużona!


Miejscowi się nie liczą
Krzysztof_P.03/07/2020 23:30

Miejscowi się nie liczą


Oj tam, czasem miejscowy ma dalej niż inni
Tomasz_Pawlowski03/07/2020 23:14

Pojechałem do sklepu w Kaliszu... sztuka elegancka z foliami niby z …Pojechałem do sklepu w Kaliszu... sztuka elegancka z foliami niby z wystawy... już przetestowana i działa Potwierdzam Kalisz cały zapowietrzony;) dzięki za sprawdzenie dostępności tryb parkingowy jest także cena pierwotna jak najbardziej zasłużona!A jak wygląda w niej kabelkomania? Ile trzeba pociągnąć miedzy tymi ustrojstwami kabli by to działało?
zloty_200004/07/2020 11:03

A jak wygląda w niej kabelkomania? Ile trzeba pociągnąć miedzy tymi ust …A jak wygląda w niej kabelkomania? Ile trzeba pociągnąć miedzy tymi ustrojstwami kabli by to działało?


Ja mam aktywną zapalniczkę że tak powiem w bagażniku także jeden kabel poleci po prawej. Drugi do kamery cofania pusze po lewej. No i od kamerki cofania do lampy wstecznej taki już krótki. Myślę że to standard.
Tomasz_Pawlowski04/07/2020 11:30

Ja mam aktywną zapalniczkę że tak powiem w bagażniku także jeden kabel pole …Ja mam aktywną zapalniczkę że tak powiem w bagażniku także jeden kabel poleci po prawej. Drugi do kamery cofania pusze po lewej. No i od kamerki cofania do lampy wstecznej taki już krótki. Myślę że to standard.Dzięki. Kamerę cofania to ja mam, bardziej interesuję się tym jak wygląda okablowanie w przypadku gdy używa się tego ustrojstwa jako rejestratora jazdy. Nie znoszę "choinek" na przedniej szybie i bardziej chciałbym rejestrator z własnym akumulatorem niż coś wpinane w obwody auta...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst