Niestety, ta okazja już wygasła
Reeder 4 - dwie appki na iOS i macOS, Apple App Store - za free
522° Zakończono

Reeder 4 - dwie appki na iOS i macOS, Apple App Store - za free

ZA DARMO71,98złApple Okazje
21
522° Zakończono
Reeder 4 - dwie appki na iOS i macOS, Apple App Store - za free
sie 14. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jedna z najbardziej popularnych aplikacji do obsługi RSS na iPhone i iPad, Reeder 4 jest dostępna aktualnie w App Store zupełnie za darmo!

Wersja na macOS (47,99): apps.apple.com/pl/app/reeder-4/id1449412482?mt=12
Wersja na iOS (23,99): apps.apple.com/pl/app/reeder-4/id1449412357

Żródło: onetech.pl/reeder-4-na-iphone-i-ipad-dostepny-za-darmo/
Aktualizacje społecznościowe
Apple OkazjeApple Kupony
Najlepsze komentarze
Nie wiem do czego to, ale biere bo darmo.
21 Komentarzy
Kiedyś uwielbiałem, potem przeszedłem na Feedly, a teraz... zobaczymy. Dzięki!
Ktoś jeszcze korzysta z RSS?
Dziękuje! Wyglada dobrze.+
Edytowane przez: "yupi" sie 14.
Niestety brak pl.
Fox0014/08/2020 10:33

Niestety brak pl.


Przecież masz w prawym głównym rogu plus i dodajesz sobie wszystko co chcesz z linków RSS...
na mac również
Nie wiem do czego to, ale biere bo darmo.
julian14/08/2020 10:29

Ktoś jeszcze korzysta z RSS?Pewnie że tak szczególnie do pracy przydatne jeśli jest potrzeba śledzić różne źródła, które nadal są dostępne często właśnie przez RSS
Masakra jak tego używać ???
Ubogie w funkcje dostosowujące wygląd list i ma tylko wewnętrzną przeglądarkę bez trybu www. Jeżeli ktoś chce coś lepszego to polecam Fiery. Płatne, ale większość funkcji jest za darmo.
SewerynWiśniewski14/08/2020 10:43

Przecież masz w prawym głównym rogu plus i dodajesz sobie wszystko co ch …Przecież masz w prawym głównym rogu plus i dodajesz sobie wszystko co chcesz z linków RSS...Lepiej zainstalować np. Feedly, zalogować się przez Google, dodać wszystko co nas interesuje i później dodawać konto Feedly w aplikacji. Mniej roboty. Aplikację Feedly później można wyoutować.
julian14/08/2020 10:29

Ktoś jeszcze korzysta z RSS?


Oczywiście! Przeciez to jednen ze sposobów polowania na okazje zarówno tutaj jak i np na OLX. Ja używam do tego QuiteRSS i po wystawieniu interesującej mnie oferty,dostaję powiadomienie na desktopie w kilka sekund. Niestety nie znalazłem dobrego czytnika RSS na Android, który by tak szybko mnie powiadamiał o nowych ofertach, zazwyczaj przychodzą pushe po kilkunastu/kilkudziesięciu minutach a czasami to już niestety za późno.
Edytowane przez: "LeChuck" sie 14.
Zainstalujcie Fiery Feeds, Feedly, Reeder, NetNewsWire i porównjacie sobie. Fajne jest też Lire, ale niestety płatny Taki agregat newsów to oszczędność czasu.
LeChuck14/08/2020 15:04

Oczywiście! Przeciez to jednen ze sposobów polowania na okazje zarówno tu …Oczywiście! Przeciez to jednen ze sposobów polowania na okazje zarówno tutaj jak i np na OLX. Ja używam do tego QuiteRSS i po wystawieniu interesującej mnie oferty,dostaję powiadomienie na desktopie w kilka sekund. Niestety nie znalazłem dobrego czytnika RSS na Android, który by tak szybko mnie powiadamiał o nowych ofertach, zazwyczaj przychodzą pushe po kilkunastu/kilkudziesięciu minutach a czasami to już niestety za późno.Z jakiego serwisu korzystasz do powiadomień z OLXa?
Najlepsza jest usługa Inoreader - filtrowanie po słowach kluczowych statystyki. Ale drogo. Niemniej jak ktoś ma kilkaset newsów dziennie to można elegancko podzielić na interesujące kategorie.
Używałem Reeder3. Ta wersja ponoć nie do końca wyszła. Ale pobiorę i sprawdzę
Mógłby ktoś wyjaśnić przystępnie po co, na co to mi potrzebne, bo w internetach tak średnio to rozpisane
Nie wiem jak działa Reeder ale używam Feedly.
Ja feedly używam w ten sposób, że dodałem sobie 100 portali. I zamiast wchodzić na 100 portali każdego dnia, feedly zasysa mi nagłówki nowych wiadomości z tych 100 portali. Jeśli nagłówek mnie zaciekawi, wchodze na art na portalu. Nie interesuje mnie nagłówek, odznaczam jako nieważny/przeczytany.
Dla mnie feedly to oszczędność czasu.
Niestety portale nie mają moich kilkudziesiąciu kliknięc (wizyt) = mają mniej kasy :-(
Zabrakło cierpliwości i appka wylądowała w koszu, ale plus za wstawkę.
Zainstalowałem i ogólnie jestem zadowolony. Jednak mam pytanie do użytkowników - nowe artykuły są sprawdzane za każdym razem gdy wchodzę w aplikację - jest jakiś sposób, żeby aplikacja sama sprawdzała informacje i wysyłała mi push (na iOS)? Teoretycznie jest tam taka opcja jak "sync - background refresh" ale u mnie nie działa, więc korzystam z "on start".
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst