Niestety, ta okazja już wygasła
Redmi note 7 3/32gb
-75° Zakończono

Redmi note 7 3/32gb

657zł799zł-18%
9
sie 2.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam, znalazłem dzisiaj redmi note 7 3/32 na stronie mi-tel.pl
Dostawa i gwarancja z Pl.
Nie mam żadnego doświadczenia z tym sklepem.
Podkreślam że to cena z Pl, a nie z Chin. Wiem, że na GB, Ali i innych stronach można znaleźć taniej, także proszę powstrzymajcie się od takich komentarzy
Proszę o wasze opinie.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Raczej import własny i brak gwarancji producenta
Wczoraj przyszedł mój z GB. Od zamówienia minęło 15 dni. Wysyłka z HK i przepakowanie w DE. Cena 524 zł, gwarancja też jakaś jest. Ode mnie minus.
wlf02/08/2019 09:31

Wczoraj przyszedł mój z GB. Od zamówienia minęło 15 dni. Wysyłka z HK i prz …Wczoraj przyszedł mój z GB. Od zamówienia minęło 15 dni. Wysyłka z HK i przepakowanie w DE. Cena 524 zł, gwarancja też jakaś jest. Ode mnie minus.


Podkreślam że to cena z Pl, a nie z Chin. W Polsce chyba najtańsza oferta. A może się mylę?
Jakby ktoś chciał z Banggood mi wczoraj przyszedł ,kupiłem za 550 i za tyle oddam ,wersja 3/32
Jak ktoś ma lepszą ofertę z Polski, to chętnie przyjmę. Mi a2 również
wlf02/08/2019 09:31

Wczoraj przyszedł mój z GB. Od zamówienia minęło 15 dni. Wysyłka z HK i prz …Wczoraj przyszedł mój z GB. Od zamówienia minęło 15 dni. Wysyłka z HK i przepakowanie w DE. Cena 524 zł, gwarancja też jakaś jest. Ode mnie minus.


Nie jest to przepakowanie, a naklejenie nowej etykiety adresowej.
Zakładając, że psuje się 1 na 100 telefonów (założenie znacznie przeszacowane) to dla sprzedawcy koszt gwarancji jednostkowego urządzenia wynosi około 7zł. Dodatkowo w niesieciowych sklepach w przypadku problemu z telefonami dochodzenie swoich spraw jest droga przez mękę, przy założeniu, że chwili wystąpienia problemu sklep jeszcze będzie istniał. Swoją drogą to firma zarejestrowana w USA
panprofesor8202/08/2019 10:01

Zakładając, że psuje się 1 na 100 telefonów (założenie znacznie przesz …Zakładając, że psuje się 1 na 100 telefonów (założenie znacznie przeszacowane) to dla sprzedawcy koszt gwarancji jednostkowego urządzenia wynosi około 7zł. Dodatkowo w niesieciowych sklepach w przypadku problemu z telefonami dochodzenie swoich spraw jest droga przez mękę, przy założeniu, że chwili wystąpienia problemu sklep jeszcze będzie istniał. Swoją drogą to firma zarejestrowana w USA2647751-emfVd.jpgRaczej bez problemu z gwarancją. Opinie na Ceneo sklep ma tez niezłe.
Poprawka, firma zarejestrowana w UK , a nie jak wcześniej napisałem w USA. Procedowanie gwarancji musi być opisane w regulaminie ale w rzeczywistości niestety zazwyczaj wygląda to troszkę inaczej. Dowód sprzedaży też będzie wystawiony w UK a nie w PL. Ludzie nie opisują problemów z telefonami dlatego, gdyż teraz proces produkcyjnych precyzyjnych urządzeń elektronicznych praktycznie wyklucza możliwość ich awarii (z wyłączeniem błędów konstrukcyjnych).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst