Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered PS4/Xbox One PL
368°

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered PS4/Xbox One PL

30zł 13zł Games4you Okazje
7
368°
Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered PS4/Xbox One PL
lis 13. 2020
Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered Xbox One
games4you.pl/pro…xo/

Możliwy darmowy odbiór osobisty

Akcja Red Faction: Guerrilla rozgrywa się 50 lat po finałowych wydarzeniach z oryginalnego Red Faction. Gracz wciela się w rolę rebelianta należącego do niedawno odbudowanego ruchu Red Faction, który walczy o wyzwolenie spod jarzma opresji Earth Defense Force. Red Faction: Guerrilla na nowo definiuje granice rozgrywki opartej na destrukcji dzięki ogromnemu, otwartemu światu, szybkiej, partyzanckiej walce oraz realistycznym zniszczeniom.

  • Ty decydujesz z kim, kiedy, gdzie i jak walczyć. Wykorzystuj taktyki partyzantki, improwizowane uzbrojenie oraz zmodyfikowane pojazdy, by przeprowadzać rebelianckie najazdy na obiekty EDF. Atakuj wroga na podstawie preferowanego stylu gry, podejmuj misje w dowolnej kolejności lub angażuj się w niszczycielskie działania, by osłabić kontrolę EDF na Marsie.

  • niszcz, by zdobywać przewagę taktyczną. Zastawiaj zasadzki lub wykorzystuj wybuchową reakcję łańcuchową, by atakować twierdze wroga i na stałe zmieniać środowisko gry. Improwizuj w locie, robiąc użytek z opartego na fizyce w pełni dynamicznego systemu zniszczeń: wysadzaj dziury w ścianach lub podłodze, by przygotowywać zasadzki albo uciekać, rozwalaj schody, by powstrzymywać prześladowców i przebijaj się pojazdami przez zburzone ściany.

  • stwórz swoją własną ścieżkę w stale zmieniającym się krajobrazie, opracowując na bieżąco strategię walki. Łącz ze sobą różne style gry, pojazdów, broni oraz materiałów wybuchowych, by pokonać EDF.

  • zwiedzaj ogromny, bezlitosny krajobraz Marsa, od opustoszałej kopalni w sektorze Parker po pełną blasku stolicę EDF, Eos. Następnie przedzieraj się przez podatny na zniszczenia, otwarty świat, w którym roi się od sił EDF, bojowników ruchu oporu Red Faction oraz uciemiężonych osadników, którzy znaleźli się w ogniu krzyżowym wojujących frakcji.
Aktualizacje społecznościowe
Games4you Okazje
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz