851°
Red Bull 7x250ml za 9zł TESCO
Najlepsze komentarze

Gorzej wali po wątrobie od wódy...

20 Komentarzy

A u mnie jedna puszka po 5 zł w sklepach, lol

u mnie na stacji widzialem 1 puszke redbulla za 6zł 48 gr !
Edytowane przez: "lazarusek" Wrz 29.

myślę że ktoś się pomylił bo cena zabójcza w takiej cenie poproszę paletę

Gorzej wali po wątrobie od wódy...

Promo chyba lokalne

Dukee31 min

Gorzej wali po wątrobie od wódy...


Amen.

Drogo. W biedronce za 1l płacę 2 zł.
Kwestia smaku, ale dla mnie lepszy Be Power.
Zresztą Red Bull robi fajne filmiki, więc warto przepłacać xD

Dukee2 godz., 6 min

Gorzej wali po wątrobie od wódy...



Jakieś źródło?

lukelu5 godz., 44 min

Jakieś źródło?


Pite non stop tak, pite co jakis czas lub okazjonalnie nic nie szkodzi.

I pomyśleć ze kiedys byl po 5,99 zł

Tauryna i Kofeina od co daje kopa. Najśmieszniejsze jest to że koszt produkcji tego napoju to 50gr a sprzedają za 6zł bo jest magiczny i cool:D Ja pije 2 razy do roku, a jak jest spadek mocy to polecam mocne espresso

wacekgl11 godz., 42 min

myślę że ktoś się pomylił bo cena zabójcza w takiej cenie poproszę paletę

​paletę? ja już jadę moim furgonem ładować ile jest

Kofeina, tauryna i cukier gorzej wali od wódy Albo,że picie kofeiny co jakis czas lub okazjonalnie nic nie szkodzi.. skąd bierzecie te rewelacje

tesco lodz baluty 29.90zl

bielsko również 29.99zł

Dezeus14 godz., 6 min

Tauryna i Kofeina od co daje kopa. Najśmieszniejsze jest to że koszt produkcji tego napoju to 50gr a sprzedają za 6zł bo jest magiczny i cool:D Ja pije 2 razy do roku, a jak jest spadek mocy to polecam mocne espresso


Najśmieszniejsi to są ludzie podający koszt produkcji. W ten sposób za WSZYSTKO przepłacamy średnio o 70-90% chyyyba że doliczymy inne koszty + zarobek. Oczywiście i tak cena z kosmosu ale argument o 50 groszach jest co najmniej dziwny.

Javal48 min

Najśmieszniejsi to są ludzie podający koszt produkcji. W ten sposób za WSZYSTKO przepłacamy średnio o 70-90% chyyyba że doliczymy inne koszty + zarobek. Oczywiście i tak cena z kosmosu ale argument o 50 groszach jest co najmniej dziwny.

​dokładnie, a fabryki, reklama i wszystko co zalicza się do produkcji i marketingu oni sobie za darmo wyczarowali

Javal20 godz., 36 min

Najśmieszniejsi to są ludzie podający koszt produkcji. W ten sposób za WSZYSTKO przepłacamy średnio o 70-90% chyyyba że doliczymy inne koszty + zarobek. Oczywiście i tak cena z kosmosu ale argument o 50 groszach jest co najmniej dziwny.

​ale nie ma sprawy, jak dla mnie możesz kupić to i za 50zl za puszkę. ja wolę kawę

Lubin tez 29.99. Szkoda juz chciałem Tira zamawiać

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst