Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
1020° Zakończono
10
Opublikowano 2 lutego 2023

Recipe for Disaster za darmo w Epic Games Store do 16 lutego

ZA DARMO24zł
Avatar
Opublikowane przez pawian_akrobata
Dołączył w 2019
1.276
14.885

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Do odebrania za darmo od 9 lutego, 17.00 do 16 lutego, 17.00


12224368741676122706.jpgRecipe for Disaster to gra o zarządzaniu, która stawia przed graczem wyzwanie stworzenia popularnej restauracji i kierowania nią. Niezależnie, czy chcesz odmienić losy upadających lokali w gotowych scenariuszach, czy otworzyć własną restauracje, musisz starannie projektować lokale, a także zatrudnić odpowiedni personel i zarządzać nim. Ponadto będziesz modyfikować menu i eksperymentować ze składnikami, aby wymyślać nowe, smaczne dania, które zachwycą twoich klientów. Brzmi sielankowo, prawda? Błąd.
Przetrwanie w gorączkowym i stresującym świecie kulinariów nie będzie łatwe. W końcu w tej branży wszystko kręci się wokół klientów, a ich zadowolenie będzie wymagało nie lada wysiłku! Poważne wady osobowości i braki umiejętności w zespole mogą spowodować zakłócenie płynności obsługi, a zmienne nastawienie i osobliwe gusta klientów mogą pozbawić cię pozytywnych recenzji.
Dzięki determinacji, mądremu zarządzaniu i licznym ustępstwom twoja restauracja będzie się rozwijać, otwierając nowe możliwości i wyzwania. Z czasem przyciągniesz coraz więcej klientów, inspektorów sanitarnych i krytyków kulinarnych. Rozbudowuj lokal, rozwijaj personel i krocz po cienkiej linii między kulinarną chwałą a restauracyjną ruiną.

Wybieraj z puli losowo generowanych kandydatów. Przemyśl unikalną kombinację cech i umiejętności każdej osoby oraz to, jak mogą one wpłynąć na wydajność w pracy, zachowanie i interakcje z klientami. Czy pracownicy będą się wyróżniać? Czy może przyniosą więcej szkód niż pożytku? Zarządzaj nastrojami i poziomem wytrzymałości swojego zespołu, aby zminimalizować ryzyko awarii i przerwania obsługi. Niektórzy pracownicy ochoczo zabiorą się za zlecone im zadania, a inni będą ich nienawidzić!

Zaprojektuj i przygotuj restaurację, korzystając z intuicyjnych narzędzi budowlanych. Wyposaż kuchnię w nowoczesne urządzenia, udekoruj swoją salę jadalną, zaprojektuj otoczenie i zbuduj magazyn, aby przechować cenne składniki.

Przydziel ręcznie zadania swojemu zespołowi lub zapewnij wszystkim zajęcie, korzystając z wysoce konfigurowalnego systemu priorytetów. Śledź na bieżąco zamówienia klientów i dostosowuj swoją strategię w czasie rzeczywistym, aby zapewnić najwyższy standard jedzenia i obsługi klienta.

Zwracaj szczególną uwagę na wymagania klientów i dostosuj menu do ich gustów. Uważaj na wymagania dietetyczne, alergie pokarmowe i nietypowe preferencje. Zdecyduj, jak najlepiej radzić sobie z prośbami i skargami pracowników i klientów. Czy okażesz personelowi współczucie, czy będziesz rządzić twardą ręką? Popychadła i tyrani szybko wylecą z interesu, więc musisz uważnie analizować każdą sytuację.

Użyj rozbudowanego edytora przepisów, aby swobodnie tworzyć oryginalne przepisy i dodawać je do menu. Upewnij się, że masz niezbędne składniki, kontrolując poziom zapasów i składając regularne zamówienia u swoich dostawców.
Epic Games Więcej szczegółów na Epic Games
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
 2. Avatar
  @pawian_akrobata czeski błąd wpisałeś w tytule do 9.02.
  Avatar
  Autor
  poprawione
 3. Avatar
  Nieźle się złożyło, ostatnio oglądałem "Menu" z Ralphem Fiennes'em
 4. Avatar
  Kiedyś grałem w restaurant empire. Było w pytę
 5. Avatar
  Single player?
 6. Avatar
  No tak empatycznie w kontekscie Turcji...
 7. Avatar
  Jak mi nie będzie szło w tej gierce to wpisze kod na Gesslerową

  Pamiętam jak dawniej w latach '90 ogrywałem Pizza Sydicate.
  Dziwię się, że dziś idą w grafikę zapominając o grywalności.
  Dużo gier jest naprawdę bardzo bardzo słaba.
  Mam nadzieję, że tu będzie inaczej.
 8. Avatar
  Ta gra blokuje sie na ekranie menu, nie da sie kliknac w nic myszką…
  Co ciekawe wersja z zatoki piratów działa dobrze

  Czyli musisz za darmo odebrac + pobrac pirata (Edytowano)
 9. Avatar
  Super gierka, graliśmy cały weekend.
Avatar