Niestety, ta okazja już wygasła
Razer Sila Gaming 3000Mb/s
402° Zakończono

Razer Sila Gaming 3000Mb/s

479zł799zł-40% 9,90zł x-kom Okazje
33
wrz 25. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Darmowa dostawa do salonu xkom

Sila to pierwszy gamingowy router od firmy Razer, który zapewnia nie tylko niezakłóconą szybkość, ale także pozwala na nadawanie priorytetów określonym aplikacjom. Dzięki temu możesz cieszyć się płynną rozrywką, nawet podczas połączenia bezprzewodowego. Pożegnaj się z przeciążonymi sieciami Wi-Fi i w każdej chwili doświadczaj niezawodnej przepustowości.

System Mesh Wi-Fi Razer Sila 3000Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB RZ37-02510100-R321 Tri-Band AC
ustawienia
Nadaj grom najwyższy priorytet
Nie pozwól, aby lagi przyczyniły się do Twojej przegranej - po prostu uruchom tryb Gaming Mode, aby gry otrzymały pełnię wydajności łącza. Technologia Razer FasTrack pozwala nadawać priorytety przepustowości, gdy wiele aplikacji i urządzeń korzysta w jednej chwili z sieci. Razer Sila jest na tyle wszechstronny, że pozwala ustalać priorytety sprzętom takim jak PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

Razer Sila
WiFi
Znajdź najlepszy kanał dla siebie
Z technologią Multi-Channel ZeroWait DFS, router Razer Sila skanuje i automatycznie przełącza się na najlepsze kanały Wi-Fi, dzięki czemu zawsze można uniknąć tych najbardziej zatłoczonych. Wykorzystuje on unikalny czujnik, który zapewnia Ci dostęp do zazwyczaj ograniczonych częstotliwości pasma. Te kanały pozwolą Ci wyrwać się z zatłczonej sieci, aby zyskać szybkie i niezawodne Wi-Fi nawet w godzinach szczytu.

Razer Sila Priorytety przepustowości
wydajność
Hybrydowy system mesh
Z pomocą drugiego, a nawet trzeciego urządzenia Razer Sila, możesz aktywować tryb Hybrid Wireless Mesh, który pozwoli Ci pokryć zasięgiem Wi-Fi cały Twój dom. Stworzysz jedną sieć Wi-Fi, która pomoże wyeliminować martwe strefy, dzięki czemu będziesz w stanie przemieszczać się po domu bez utraty jakości sygnału. Sieć wykorzystuje oddzielne kanały dla ruchu dosyłowego, pozostawiając inne pasma otwarte w celu zachowania przez Ciebie maksymalnej przepustowości.

Razer Sila System Mesh Wi-Fi
smartfon
Zarządzanie przez aplikację
Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej na systemy iOS i Android, z łatwością skonfigurujesz swój router bezprzewodowo. Odkryj wszystkie wbudowane funkcje ułatwiające konfigurację i zarządzanie routerem Razel Sila, takie jak sieć dla gości, zabezpieczenia czy kontrolę rodzicielską.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
33 Komentarze
Prześlij Komentarz