65°
Opublikowano 24 godziny temu

Rayman Origins za 8,22 zł z Węgierskiego Xbox Store @ Xbox One / Xbox Series

8,22zł19,49zł-58%
Awatar użytkownika megalodon
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
9 375
4 005

O tej okazji

Gra za 700 HUF

Fabularnie Rayman: Origins osadzone zostało przed pierwszą odsłoną cyklu. W grze przenosimy się do Rozdroża Marzeń, baśniowej krainy wykreowanej przez boga Polokusa. Jest ona zamieszkana przez rzeszę różnorakich postaci, zarówno tych dobrych, jak i złych. Tych ostatnich reprezentują Mroklumy, czyli stworki powstałe w wyniku infekcji sennymi koszmarami. Rayman oraz jego wierni przyjaciele, w tym Globox, jednoczą siły, by pokonać mroczne istoty i uratować świat.

Główną cechą Rayman Origins jest fakt, że akcja umiejscowiona została w środowisku 2D. Warunkuje to nie tylko mechanikę rozgrywki (poruszamy się przede wszystkim w czterech głównych kierunkach), ale również styl oprawy graficznej. Ta ostatnia charakteryzuje się bajecznie kolorowymi tłami (12 zróżnicowanych krain, w tym podwodna), a także bardzo dokładną animacją dwuwymiarowych bohaterów, wśród których pierwsze skrzypce gra oczywiście Rayman oraz jego przyjaciele.

744013_1.jpg

Można normalnie płacić polską kartą.
Xbox Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika karol.szulzycki
    Ktoś podpowie ? Kupiłem pudełkową wersję na której napisane jest ze kompatybilne z xbox one i na one nie chodzi ...co robię nie tak?
    Awatar użytkownika Adrjanusz
    Konsola podłączona do internetu?
  2. Awatar użytkownika seanknw
    Jest w GPU?