Niestety, ta okazja już wygasła
Rayman Legends Definitive Edition na Nintendo Switch wersja pudełkowa z TheGameCollection 16.95 funta z wysyłką
129° Zakończono

Rayman Legends Definitive Edition na Nintendo Switch wersja pudełkowa z TheGameCollection 16.95 funta z wysyłką

1
wrz 16.Dostawa z: Wielka Brytania

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W TheGameCollection promocja na grę Rayman Legends: Definitive Edition na Nintendo Switch w wersji pudełkowej. W Ceneo najtaniej od 113 zł z dostawą, na Allegro od 109 zł ze Smartem, tutaj płacimy 14.95 funta + 2 funty za wysyłkę, co w moim przypadku dało 83 zł (Kantor Alior).

Port ponoć bardzo udany, dobre oceny w serwisie Metacritic:
Metascore: 84
User Score: 8.4

Opis gry w serwisie GRYOnline:

Rayman Legends Definitive Edition jest ostateczną wersją gry Rayman Legends, która zadebiutowała w 2013 roku. Produkcja została opracowana specjalnie na potrzeby konsoli Nintendo Switch, a czuwało nad nią studio Ubisoft Monteplier, dowodzone przez Michela Ancela.

Rayman Legends Definitive Edition zabiera gracza w podróż do fantastycznego świata. Zawiązanie akcji następuje w momencie, w którym Rayman i Globox, w towarzystwie przedstawicieli rasy Teensies, spacerują po zaczarowanym lesie. Bohaterowie trafiają w końcu do namiotu wypełnionego rozmaitymi malowidłami, na których przedstawiono historyczne i mityczne krainy. Oglądając obraz prezentujący średniowiecze, herosi zostają wciągnięci do jego wnętrza. W ten właśnie sposób sympatyczni podopieczni rozpoczynają długą i niebezpieczną podróż przez nieznane krainy, biorąc na swoje barki losy całego świata.

W Rayman Legends Definitive Edition grać można zarówno w pojedynkę, jak i współpracując z innymi graczami. Oparty na kooperacji multiplayer pozwala na wspólną zabawę dla maksymalnie czterech osób.

Pod względem jakości wykonania, Rayman Legends Definitive Edition w żaden sposób nie odstaje od tego, do czego przyzwyczaił graczy pierwowzór. Nadal mamy zatem do czynienia z niezwykle barwną produkcją, której cechą charakterystyczną jest dopracowana z dbałością o detale, dwuwymiarowa oprawa graficzna, zrealizowana w charakterystycznej, kreskówkowej stylistyce. Ponadto produkcja wykorzystuje unikalne możliwości nowej konsoli Nintendo.
Aktualizacje społecznościowe
The Game Collection Okazje

Grupy

1 Komentarz
Śmieszy mnie, że używają nazewnictwa Teensies, jak można je nazwać Małaki. Udana gra. Wiem, że są jakieś bonusowe charaktery na Switcha. Na Wii u chyba byli Mario i Luigi. Na xboxie one chyba był Vaas z Far cry 3. Jedyna seria, która wychodzi niemalże idealnie dla Ubi
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst