Rayman Fiesta Run.  iOS 0zl z 2,99euro
115°Zakończono

Rayman Fiesta Run. iOS 0zl z 2,99euro

3
lis 4. 2015
Rayman Fiesta Run.

Rayman Fiesta Run to typowy przedstawiciel tzw. endless runnerów, w którym postać porusza się samoczynnie w prawą stronę ekranu, a nasza rola ogranicza się do wykonywania określonych ewolucji, takich jak przeskakiwanie przez przeszkody, wspinanie się po ścianach czy unikanie przeciwników. Celem jest nie tylko samo dobiegnięcie do mety, ale również zebranie określonej ilości Lumów, stanowiących rodzaj lokalnej waluty w grze. W przeciwieństwie do części pierwszej, poziomy nie są już podzielone tematycznie na etapy biegane bądź skakane. Nasz bohater musi więc umiejętnie stosować wszystkie posiadane umiejętności od samego początku gry, co w pewnym stopniu utrudnia zabawę początkującym graczom. W Fiesta Run sterujemy nie tylko samym Raymanem, lecz również innymi znanymi z serii postaciami, odblokowywanymi w miarę postępów w grze. Rozgrywka składa się z 80 etapów o wzrastającym poziomie trudności, które możemy pokonywać wielokrotnie w celu uzyskania jak najlepszego wyniku i zaistnienia w internetowym rankingu. W trakcie zabawy trafimy m.in. na znane z Rayman Origins etapy lodowe i kuchenne, a także zupełnie nowe, jak choćby kraina słodyczy. Zdobyte podczas gry Lumy możemy zamieniać w sklepie na specjalne power-upy, takie jak latająca pięść (pozwalająca rozbijać przeszkody na odległość) lub dodatkowe życie. Podobnie jak w Jungle Run najbardziej wytrwali gracze zostaną nagrodzeni dostępem do czterech hardcore’owych etapów finałowych, które cechują się nieco odmienną mechaniką zabawy i wysokim poziomem trudności.

Rayman Fiesta Run powstał na autorskim silniku UbiArt Framework, wykorzystanym m.in. w Rayman Origins. Grafika zachwyca feerią barw wylewających się z ekranu i doskonałymi animacjami. Jednocześnie jednak – ze względu na dość wysoki poziom trudności – gra trafia raczej w gusta starszych graczy. Naszym zmaganiom towarzyszyć będzie typowa dla całego cyklu muzyka, łącząca monumentalne fragmenty orkiestrowe z zabawnymi motywami rodem z piosenek dla dzieci. Ścieżka dźwiękowa znakomicie komponuje się z klimatem rozgrywki, a każdej z kontrolowanych postaci przyporządkowany został odmienny motyw muzyczny.

PLUSY:Jedna z najładniejszych dwuwymiarowych gier dostępnych na urządzeniach mobilnych, która poziomem wykonania nie ustępuje zbytnio normalnym odsłonom znanym z konsol i komputerów PC;Znakomite połączenie klasycznego Raymana z popularnym gatunkiem endless runnerów, zapewniające kilka godzin świetnej zabawy;Ponad 70 zróżnicowanych poziomów oraz ich alternatywne, trudniejsze wersje odblokowywane po wymasterowaniu „podstawki”.MINUSY:Płatna gra, jednak często wymuszająca wydawanie dodatkowych pieniędzy, np. na nowych bohaterów.
Aktualizacje społecznościowe
ITunes OkazjeUrządzenia mobilne
3 Komentarze
Autor
Kiepsko sie wystawia przez telefon. Link appsto.re/pl/…N.i
Wielkie dzieki!
Fajna gierka
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy