Niestety, ta okazja już wygasła
RAKUTEN Cashback 30$ bonusu przy zakupach na min. 30$ na Aliexpress, Tomtop [tylko do 11.05]
1346° Zakończono

RAKUTEN Cashback 30$ bonusu przy zakupach na min. 30$ na Aliexpress, Tomtop [tylko do 11.05]

ZA DARMO125zł
1217
1346° Zakończono
RAKUTEN Cashback 30$ bonusu przy zakupach na min. 30$ na Aliexpress, Tomtop [tylko do 11.05]
Zaktualizowano maj 11. 2020 (Opublikowano maj 3. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Serwis Rakuten - dawniej Ebates (sponsor klubu FC Barcelona, lider i konkurent Amazona w kwestii usług e-commerce) oferuje bonus za rejestrację jako nowy użytkownik ich portalu cashback.
Bonus wynosi 30$ przy zakupach na łączną kwotę powyżej 30$, co oznacza darmowe zakupy! Może to być jeden zakup w jednym sklepie lub pojedyńcze transakcje na łączną wartość 30$.
Sklepy obsługiwane przez portal (kwalifikujące się do bonusu) to między innymi: Aliexpress, Tomtop i wiele innych.

Jak uzyskać bonus?
 • Najlepiej wszystko wykonać na komputerze – urządzenia mobilne nie są w pełni obsługiwane przez stronę i zwrot z transakcji przez nie wykonanych może nie być naliczony. Wszystkie kroki najlepiej wykonać w czystej, nieużywanej na co dzień przeglądarce – bez ciasteczek/dodatków z wyłączonym AdBlockiem. Polecam wbudowany Microsoft Edge.

 • NIE REJESTRUJEMY SIĘ JESZCZE! Wchodzimy w linka polecającego. Link z okazji NIE JEST linkiem polecającym. Rejestrując się z niego zyskacie bonus, ale w wysokości 10$ za zakupy powyżej 25$.

 • Klikamy “No, I’m not an EEA Resident” – jest to związane z przepisami RODO.

 • Wklejamy jeszcze raz (w tej samej sesji - nie zamykając przeglądarki) ten sam link polecający.

 • REJESTRUJEMY SIĘ TERAZ! Po ponownym przekierowaniu pokaże się informacja o bonusie 30$ (jeśli nie, wklejcie link polecający w adres przeglądarki jeszcze raz, ważne jest aby ostrzeżenie wymienione w punkcie 3. już nie wyskakiwało). Rejestracji dokonujemy podczas jednej sesji - bez zamykania przeglądarki.

 • Wchodzimy w zakładkę "My Account" będąc zalogowanymi a następnie "Account settings". Wybieramy PayPal i wypełniamy swoje dane adresowe zgodnie z prawdą (jest to podyktowane kwestią podatkową w USA, gdzie serwis jest zarejestrowany). Zostaniemy przekierowani do strony logowania PayPal, gdzie potwierdzamy swoją chęć połączenia kont.

 • Nasze konto jest gotowe, aby otrzymać cashback! W wyszukiwarce wyszukujemy sklep, w którym chcemy dokonać zakupów (np. AliExpress), klikamy na niego i po lewej stronie naciskamy “Shop now”. Ważne aby był widoczny przy nim określony % zwrotu – niektóre sklepy są wspierane jedynie w kwestii kodów rabatowych, nie cashback!

 • Jeśli wszystko przebiegło pomyślnie, zostaniemy przekierowani na stronę główną naszego sklepu i dokonujemy zakupów zgodnie z zasadami cashback za przynajmniej 30$ w tej samej karcie, bez AdBlocka.

 • W ciągu 24h od dokonania płatności za swoje zakupy nasza transakcja powinna pojawić się na koncie Rakuten w zakładce "Cash Back Balance" jako oczekująca, a jeśli spełnia ona warunek min. 30$, od razu pojawi nam się 30$ bonus! Wypłaty są realizowane co kwartał (3 miesiące). Termin naszej wypłaty będzie w tej samej zakładce.

Co może uniemożliwić wypłatę bonusu?
 • niedokończenie całego procesu od momentu przekierowania do finalizacji płatności podczas jednej sesji
 • użycie przeglądarki z wtyczką AdBlock
 • użycie przeglądarki, z której korzystamy na codzień i posiada ona już dużą bazę ciasteczek (cookies) pochodzących z reklam obecnych w internecie
 • rejestracja ze zwykłego linku zamiast linku polecającego
 • zrobiłeś zakup w sklepie, do którego Rakuten udostępnia wyłącznie kody rabatowe, a nie % zwrotu cashback

Rejestracji z serwisie możemy dokonać do 11.05.2020, na transkacje mamy 90 dni od rejestracji.

Regulamin Pepper zabrania umieszczania własnych linków polecających w komentarzu.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
1217 Komentarzy
Prześlij Komentarz