Niestety, ta okazja już wygasła
RAKIETA DO SQUASHA PRECISION ULTIMATE NH Dunlop mozliwe 225zl
114° Zakończono

RAKIETA DO SQUASHA PRECISION ULTIMATE NH Dunlop mozliwe 225zl

250zł350zł-29% Darmowa dostawa DarmowaDecathlon Okazje
15
cze 22. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cześć, na decathlonie bardzo fajna rakietka do squasha w najniższej cenie. Rakieta zebrała bardzo pozytywne opinie w testach. Jest to model z 2016/2017 roku.

Możliwe zbicie ceny o 20zl z visa oferty (do 23.06) i dodatkowe 5zl z planetplus. (tylko online)

Waga: 132 g (bez naciągu)

Waga = 145 g z naciągiem

Balans = 367 mm (bez naciągu)

Balans = 377 mm (z naciągiem)

Na innych stronach ceny zaczynają się od 460zl. Na allegro powyżej 500zl.
Aktualizacje społecznościowe
Decathlon OkazjeDecathlon Kupony

Grupy

15 Komentarzy
Jak można zbić przez visa oferty? Ja nie widzę takiej zniżki dostepnej
Mike_Silver22/06/2019 15:43

Jak można zbić przez visa oferty? Ja nie widzę takiej zniżki dostepnej


2476755-dOwie.jpgJa mam taką ofertę. Było już na pepperze kilka dni temu
kowal_00122/06/2019 15:49

[Obrazek] Ja mam taką ofertę. Było już na pepperze kilka dni temu


Ok, dzięki. Ja takowej nie mam :-(
Nada się też do zwyczajnego tenisa, czy totalnie nie?
IreuN22/06/2019 16:35

Nada się też do zwyczajnego tenisa, czy totalnie nie?


Nie, zdecydowanie do tenisa się nie nada
Hmmm...poziom zaawansowany. Czy ktoś wie czy dla gracza średniego bez większych aspiracji (traktuję squasha jako cardio i dobrą zabawę) nada się na granie raz na tydzień? Mój poziom to w skali 1-5, gdzie 5 to mistrz kraju to pewnie jakieś 2,25.
Gdzie mogę kupić do tenisa dobra i tania rakietę? Etap początkujący ale wolałbym coś lepszego na dłuższy czas.
Edytowane przez: "Gizmo99" cze 22. 2019
pablo__p22/06/2019 18:30

Hmmm...poziom zaawansowany. Czy ktoś wie czy dla gracza średniego bez w …Hmmm...poziom zaawansowany. Czy ktoś wie czy dla gracza średniego bez większych aspiracji (traktuję squasha jako cardio i dobrą zabawę) nada się na granie raz na tydzień? Mój poziom to w skali 1-5, gdzie 5 to mistrz kraju to pewnie jakieś 2,25.


Jak najbardziej. Sam ja kupiłem. Gram 2 max 3 razy w tygodniu. Poprzednio miałem Dunlopa o niemal identycznych parametrach (kilka gram lżejszy) i grało mi się super.
kowal_00122/06/2019 18:54

Jak najbardziej. Sam ja kupiłem. Gram 2 max 3 razy w tygodniu. Poprzednio …Jak najbardziej. Sam ja kupiłem. Gram 2 max 3 razy w tygodniu. Poprzednio miałem Dunlopa o niemal identycznych parametrach (kilka gram lżejszy) i grało mi się super.


Dzięki, wziąłem!
pablo__p22/06/2019 18:30

Hmmm...poziom zaawansowany. Czy ktoś wie czy dla gracza średniego bez w …Hmmm...poziom zaawansowany. Czy ktoś wie czy dla gracza średniego bez większych aspiracji (traktuję squasha jako cardio i dobrą zabawę) nada się na granie raz na tydzień? Mój poziom to w skali 1-5, gdzie 5 to mistrz kraju to pewnie jakieś 2,25.


Jeżeli uważasz że grasz na poziomie prawie połowy mistrza kraju to ta rakieta nie jest za dobra dla Ciebie (to taki entry level chociaż są ludzie którzy grają pro i używają tanich rakiet) . Imho na takim poziomie już powinieneś wiedzieć czy potrzebujesz balans na główkę czy na rączkę czy też coś pośredniego, jaki kształt rakiety Ci leży itp.
sq8shq22/06/2019 20:44

Jeżeli uważasz że grasz na poziomie prawie połowy mistrza kraju to ta rak …Jeżeli uważasz że grasz na poziomie prawie połowy mistrza kraju to ta rakieta nie jest za dobra dla Ciebie (to taki entry level chociaż są ludzie którzy grają pro i używają tanich rakiet) . Imho na takim poziomie już powinieneś wiedzieć czy potrzebujesz balans na główkę czy na rączkę czy też coś pośredniego, jaki kształt rakiety Ci leży itp.


Nieeee, bardziej chodziło,, że trochę już pograłem (kilka lat) , więc całkowitym laikiem nie jestem. Jestem za to samoukiem, więc nie gram za dobrze technicznie i nie planuję brać lekcji itp.
Edytowane przez: "pablo__p" cze 22. 2019
pablo__p22/06/2019 20:58

Nieeee, bardziej chodziło,, że trochę już pograłem (kilka lat) , więc całko …Nieeee, bardziej chodziło,, że trochę już pograłem (kilka lat) , więc całkowitym laikiem nie jestem. Jestem za to samoukiem, więc nie gram za dobrze technicznie i nie planuję brać lekcji itp.


To mówiąc całkiem serio. Zanim odbierzesz ta rakietę idź do klubu gdzie grasz i wypozycz że 3 rakiety z różnym balansem i różnym kształtem główki. Pograj chociaż że 30 min każda. Sprawdź która Ci leży i dopiero ew. odbierz tego dunlopa. Większość klubów nie robi problemów z tym, jak mają też na sprzedaż rakiety to maja tez testowki jak nie to i tak maja zazwyczaj różne do wypożyczenia klientom bez rakiet swoich

Jak grasz regularnie to po 30 minutach każda zobaczysz różnice i wyczujez która najlepsza, zy brakuje Ci w danej siły czy może kontroli nad piłka itp. Jak człowiek już trochę gra i potrafi kierować piłkę gdzie chce a nie gdzie popadnie aby w ia trafić to dobór dobrej rakiety potrafi działać cuda a dobór złej zatrzymuje Cię w rozwoju (no chyba że bierzesz lekcje to sie ograsz z większością rakiet ale i tak będą takie którymi się gra przyjemniej i takie z którymi bardziej walczysz
Edytowane przez: "sq8shq" cze 22. 2019
sq8shq22/06/2019 21:04

To mówiąc całkiem serio. Zanim odbierzesz ta rakietę idź do klubu gdzie gra …To mówiąc całkiem serio. Zanim odbierzesz ta rakietę idź do klubu gdzie grasz i wypozycz że 3 rakiety z różnym balansem i różnym kształtem główki. Pograj chociaż że 30 min każda. Sprawdź która Ci leży i dopiero ew. odbierz tego dunlopa. Większość klubów nie robi problemów z tym, jak mają też na sprzedaż rakiety to maja tez testowki jak nie to i tak maja zazwyczaj różne do wypożyczenia klientom bez rakiet swoich Jak grasz regularnie to po 30 minutach każda zobaczysz różnice i wyczujez która najlepsza, zy brakuje Ci w danej siły czy może kontroli nad piłka itp. Jak człowiek już trochę gra i potrafi kierować piłkę gdzie chce a nie gdzie popadnie aby w ia trafić to dobór dobrej rakiety potrafi działać cuda a dobór złej zatrzymuje Cię w rozwoju (no chyba że bierzesz lekcje to sie ograsz z większością rakiet ale i tak będą takie którymi się gra przyjemniej i takie z którymi bardziej walczysz


Mądrze gada. Ja ją wziąłem bo grałem blisko rok niemal identyczna rakieta. Tej sam Balans i kształt. Waga zbliżona. Tydzień temu na turnieju miałem okazję grać 2 pozyczonymi rakietami. Jedna była dla mnie niegrywalna. Zbyt lekka, siła uderzenia zerowa, za to precyzja super. Ten Dunlop jest raczej wyważony pomiędzy siła a precyzja (w kierunku precyzji) więc nie powinien być jakiś mocno trudny w nauce. Myślę że w ciemno można zaryzykować jej kupno i nie powinno być z nią większych problemów t
kowal_00122/06/2019 21:25

Ten Dunlop jest raczej wyważony pomiędzy siła a precyzja (w kierunku pr …Ten Dunlop jest raczej wyważony pomiędzy siła a precyzja (w kierunku precyzji) więc nie powinien być jakiś mocno trudny w nauce. Myślę że w ciemno można zaryzykować jej kupno i nie powinno być z nią większych problemów t


Z tego co czytam to balans powyżej 36,5 to balans na gwówkę, co jest raczej wyważeniem w kierunku siły niż precyzji.
Franek_Franek23/06/2019 10:11

Z tego co czytam to balans powyżej 36,5 to balans na gwówkę, co jest ra …Z tego co czytam to balans powyżej 36,5 to balans na gwówkę, co jest raczej wyważeniem w kierunku siły niż precyzji.


Niby masz rację, i jest logiczne. Nawet słownik pojęć się z Tobą zgadza.

na rączkę” lub “lekka główka”– termin ang. „head light” – balans poniżej 35cm

Ale na rakiecie masz napis head light co oznacza na rączkę bardziej ufam temu niż opisowi na decathlonie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst