Niestety, ta okazja już wygasła
Rakieta do badmintona Joerex Carbon JB2013 i inne modele Joerex w niskiej cenie, Selgros Białystok
716° Zakończono

Rakieta do badmintona Joerex Carbon JB2013 i inne modele Joerex w niskiej cenie, Selgros Białystok

18,33zł86zł-79%Selgros Okazje
24
wrz 16. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W przecenie jest rakieta dla grających w kometkę, w dobrej cenie i do tego z pokrowcem.
Waga jej to plus minus 85 g
Rakieta raczej dla osób początkujących, chociaż pewnie nie tylko.
Ta tytułowa wygląda chyba tak:

186766.jpg186766.jpg
186766.jpg186766.jpg186766.jpg

inne też są w przecenie , m.in model JDA11049 (i inne chyba 2 modele, nie mam ich fotek):
186766.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Tego jeszcze nie było, rakieta tańsza od samego naciągu :D!

To jest chińszczyzna, natomiast jeśli faktycznie jest cała z włókna węglowego, a nie sądzę, aby oszukiwali, to jeśli tylko ktoś lubi badmintona, brać i się nie zastanawiać. Nigdzie nie dostanie się tego typu rakietki w takiej cenie.

Dodam też, że nie ma sensu kupować takiej, jeśli ktoś gra "raz na ruski rok". Lepiej zostawić okazję komuś, komu naprawdę się przyda i kto grywa w miarę często. Zamiast wydawać 200-500 zł na firmową rakietę, może kupić coś takiego. To raczej sprzęt do grania na hali w badmintona, a nie w kometkę na podwórku (choć oczywiście i do tego się nada).

Super okazja, gratuluję, leci plus!
Edytowane przez: "Vendeur" wrz 16. 2019
2833768-3p5nD.jpg
24 Komentarze
Promocja dla naszego marszałka kochanego Kuchcińskiego. Coś czuję, że cię odznaczą za zasługi dla ojczyzny za tą wstawkę.
2833768-3p5nD.jpg
Tego jeszcze nie było, rakieta tańsza od samego naciągu :D!

To jest chińszczyzna, natomiast jeśli faktycznie jest cała z włókna węglowego, a nie sądzę, aby oszukiwali, to jeśli tylko ktoś lubi badmintona, brać i się nie zastanawiać. Nigdzie nie dostanie się tego typu rakietki w takiej cenie.

Dodam też, że nie ma sensu kupować takiej, jeśli ktoś gra "raz na ruski rok". Lepiej zostawić okazję komuś, komu naprawdę się przyda i kto grywa w miarę często. Zamiast wydawać 200-500 zł na firmową rakietę, może kupić coś takiego. To raczej sprzęt do grania na hali w badmintona, a nie w kometkę na podwórku (choć oczywiście i do tego się nada).

Super okazja, gratuluję, leci plus!
Edytowane przez: "Vendeur" wrz 16. 2019
Niech ktoś da znać czy w innych miastach też w tej cenie.
Ja od lat mam rakietke firmy Wish kupiona za 35 sztuka i jak n sprzet do grania kilka razy w roku jest rewelacyjna. Do amatorskiego pykania podejrzewam że ta również będzie idealna.
Trochę po sezonie, ale plus.
Taki tańszy Yonex
Jeśli ktoś z Łodzi mógłby sprawdzić to byłbym bardzo wdzięczny.
Z serii więcej sprzętu niż talentu:) została już ostatnia jakas używana.
Jakby ktoś widział u siebie to wezmę 3 sztuki z wysyłką + dopłacę za fatygę

EDIT:
Do bardziej ogarniętych w temacie - jakie rakiety polecacie dla początkujących?
Jakoś w Czerwcu kupiłem taki prosty zestaw za 100zł~ rakietki, siatka, lotki i nie powiem, bo wkręciliśmy się z żoną na takich wypadach na wieś (duże podwórko, dużo miejsca, siatka itp) i 2/3 razy w miesiącu popykamy. Lotki aktualnie mam Mavis 2000 od Yonexa. Szukam jakichś rakietek które "dadzą" jeszcze większą przyjemność z gry, coś tam już potrafimy i idzie nam całkiem okej, po prostu chciałbym trochę lepsze rakietki, ale też nie chcę wydawać nie wiadomo jakiej fortuny bo profesjonalistą w tym sporcie nigdy nie będę
Edytowane przez: "DAMIANq" wrz 16. 2019
Unikam sportów gdzie trzeba się ruszać minus
Totytoja16/09/2019 09:53

Unikam sportów gdzie trzeba się ruszać minusTylko te fotele coraz większe....
Troya100016/09/2019 07:10

Ja od lat mam rakietke firmy Wish kupiona za 35 sztuka i jak n sprzet do …Ja od lat mam rakietke firmy Wish kupiona za 35 sztuka i jak n sprzet do grania kilka razy w roku jest rewelacyjna. Do amatorskiego pykania podejrzewam że ta również będzie idealna.


Ta zdecydowanie ma wyższe ambicje, niż tylko amatorskie, ale również się nada


DAMIANq16/09/2019 09:14

Jakby ktoś widział u siebie to wezmę 3 sztuki z wysyłką + dopłacę za fatygę …Jakby ktoś widział u siebie to wezmę 3 sztuki z wysyłką + dopłacę za fatygę EDIT:Do bardziej ogarniętych w temacie - jakie rakiety polecacie dla początkujących?Jakoś w Czerwcu kupiłem taki prosty zestaw za 100zł~ rakietki, siatka, lotki i nie powiem, bo wkręciliśmy się z żoną na takich wypadach na wieś (duże podwórko, dużo miejsca, siatka itp) i 2/3 razy w miesiącu popykamy. Lotki aktualnie mam Mavis 2000 od Yonexa. Szukam jakichś rakietek które "dadzą" jeszcze większą przyjemność z gry, coś tam już potrafimy i idzie nam całkiem okej, po prostu chciałbym trochę lepsze rakietki, ale też nie chcę wydawać nie wiadomo jakiej fortuny bo profesjonalistą w tym sporcie nigdy nie będę


@DAMIANq

Jeśli Wam się spodobało, to polecałbym pójście na prawdziwą halę z boiskami do badmintona. Oczywiście jest to płatne i mało nie kosztuje (np. 40 zł za godzinę w weekend we Wro), ale przy okazji dają lepsze rakietki do grania. Frajda natomiast z grania na porządnym boisku z odpowiednią nawierzchnią jest niesamowita. A jak już się złapie bakcyla, to zaczyna się chodzić na szkółki, a potem grać w ligach i turniejach - można np. miksta z żoną ;). Świetna zabawa!

Te rakietki z zestawów, to tak naprawdę badziewia, najczęśniej aluminiowe oraz ze słabymi naciągami. Poziom wyżej to rakietki łączone, które główkę mają aluminiową a trzonek z włókna węglowego. Najwyższy poziom to rakietki w pełni węglowe. Można je kupić normalnie od około 100 zł na AliExpress do około 1000 zł za różne firmowe jak Yonex, Victor, Li-Ning etc.


Patrzę teraz na ceny w Decathlonie i trochę jestem w szoku. Okazuje się, że zestaw za 100 zł z 2 rakietami i są one grafitowe...

decathlon.pl/rak…tml - tu mamy przykład rakiety z grafitowym trzonkiem i alumiową głowicą.

decathlon.pl/rak…tml - tutaj za 70 zł już rakieta w pełni grafitowa

decathlon.pl/rak…tml - a tutaj rakieta firmowa Yonex, w świetnej cenie, bo nigdzie w takiej się nie znajdzie. Ale to już 140 zł. Choć ja za tyle to np kupuję 12 lotek piórowych, a nie rakietę...

A tutaj z kolei zestaw 2 rakiet za 99 zł decathlon.pl/zes…tml - nie wiem, jak w takiej cenie można zrobić całość, no ale...

Sprawdź zatem jakie masz u siebie, czy aluminiowe głowice, czy grafitowe. Jeśli aluminium, to warto zmienić na coś z linków powyżej. Lotki masz dobre do gry amatorskiej. Na pewno warto byłoby zmienić naciąg na jakiś porządny i mocno naciągnięty. Naciąg aby w miarę był wytrzymały i długo wytrzymał, to polecam Yonex BG65 naciągnąć na 10kg - można to przy okazji zrobić w Decathlon. Zapaleni amatorzy, którzy grają 2-3 x w tygodniu używają już rakiet za kilkaset złotych, lepszych naciągów, które naciągają na 12-13kg, oraz piórowych lotek po 100 zł za tubę

Mam nadzieję, że pomogłem. Jak coś, to pytaj.
Vendeur16/09/2019 02:22

Tego jeszcze nie było, rakieta tańsza od samego naciągu :D!To jest ch …Tego jeszcze nie było, rakieta tańsza od samego naciągu :D!To jest chińszczyzna, natomiast jeśli faktycznie jest cała z włókna węglowego, a nie sądzę, aby oszukiwali, to jeśli tylko ktoś lubi badmintona, brać i się nie zastanawiać. Nigdzie nie dostanie się tego typu rakietki w takiej cenie.Dodam też, że nie ma sensu kupować takiej, jeśli ktoś gra "raz na ruski rok". Lepiej zostawić okazję komuś, komu naprawdę się przyda i kto grywa w miarę często. Zamiast wydawać 200-500 zł na firmową rakietę, może kupić coś takiego. To raczej sprzęt do grania na hali w badmintona, a nie w kometkę na podwórku (choć oczywiście i do tego się nada).Super okazja, gratuluję, leci plus!


Rakieta dla początkujących czy to na korcie czy grających "raz na rok".

"Zamiast wydawać 200-500 zł na firmową rakietę, może kupić coś takiego" - nie
Osoba która gra regularnie na korcie i jest w stanie wydać 200zł lub więcej na rakietę raczej nie powinna grać takim "chińczykiem"

Z podstawowych dla początkujących graczy Yonex Muscle Power się nada.
Vendeur16/09/2019 14:53

Ta zdecydowanie ma wyższe ambicje, niż tylko amatorskie, ale również się na …Ta zdecydowanie ma wyższe ambicje, niż tylko amatorskie, ale również się nada @DAMIANq Jeśli Wam się spodobało, to polecałbym pójście na prawdziwą halę z boiskami do badmintona. Oczywiście jest to płatne i mało nie kosztuje (np. 40 zł za godzinę w weekend we Wro), ale przy okazji dają lepsze rakietki do grania. Frajda natomiast z grania na porządnym boisku z odpowiednią nawierzchnią jest niesamowita. A jak już się złapie bakcyla, to zaczyna się chodzić na szkółki, a potem grać w ligach i turniejach - można np. miksta z żoną ;). Świetna zabawa!Te rakietki z zestawów, to tak naprawdę badziewia, najczęśniej aluminiowe oraz ze słabymi naciągami. Poziom wyżej to rakietki łączone, które główkę mają aluminiową a trzonek z włókna węglowego. Najwyższy poziom to rakietki w pełni węglowe. Można je kupić normalnie od około 100 zł na AliExpress do około 1000 zł za różne firmowe jak Yonex, Victor, Li-Ning etc.Patrzę teraz na ceny w Decathlonie i trochę jestem w szoku. Okazuje się, że zestaw za 100 zł z 2 rakietami i są one grafitowe...https://www.decathlon.pl/rakieta-br190-nieb-czerw-id_8545292.html - tu mamy przykład rakiety z grafitowym trzonkiem i alumiową głowicą.https://www.decathlon.pl/rakieta-br500-biaa-id_8490851.html - tutaj za 70 zł już rakieta w pełni grafitowahttps://www.decathlon.pl/rakieta-yonex-astrox-38d-id_8541104.html - a tutaj rakieta firmowa Yonex, w świetnej cenie, bo nigdzie w takiej się nie znajdzie. Ale to już 140 zł. Choć ja za tyle to np kupuję 12 lotek piórowych, a nie rakietę... A tutaj z kolei zestaw 2 rakiet za 99 zł https://www.decathlon.pl/zestaw-br190-partner-id_8490835.html - nie wiem, jak w takiej cenie można zrobić całość, no ale...Sprawdź zatem jakie masz u siebie, czy aluminiowe głowice, czy grafitowe. Jeśli aluminium, to warto zmienić na coś z linków powyżej. Lotki masz dobre do gry amatorskiej. Na pewno warto byłoby zmienić naciąg na jakiś porządny i mocno naciągnięty. Naciąg aby w miarę był wytrzymały i długo wytrzymał, to polecam Yonex BG65 naciągnąć na 10kg - można to przy okazji zrobić w Decathlon. Zapaleni amatorzy, którzy grają 2-3 x w tygodniu używają już rakiet za kilkaset złotych, lepszych naciągów, które naciągają na 12-13kg, oraz piórowych lotek po 100 zł za tubę Mam nadzieję, że pomogłem. Jak coś, to pytaj.Te lotki piórkowe dają większą frajdę, ale są mniej odporne?
Do tej pory grałem tylko nylonowymi więc za bardzo nie mam porównania..
Nie no jestem w stanie dać nawet te 150zł za rakietkę (szczerze mówiąc nawet oglądałem te z decathlonu Yonex Astrox (bo są dwa w tej cenie na promo - 38S i 38D) , ale właśnie chciałbym możliwie najlepszą w tej kwocie kupić dla takiego początkującego. Na sile naciągu i ogólnie typie to już w ogóle się nie znam i nawet nie udaję
Edytowane przez: "DAMIANq" wrz 16. 2019
cvahoo16/09/2019 14:54

Rakieta dla początkujących czy to na korcie czy grających "raz na ro …Rakieta dla początkujących czy to na korcie czy grających "raz na rok"."Zamiast wydawać 200-500 zł na firmową rakietę, może kupić coś takiego" - nie Osoba która gra regularnie na korcie i jest w stanie wydać 200zł lub więcej na rakietę raczej nie powinna grać takim "chińczykiem"Z podstawowych dla początkujących graczy Yonex Muscle Power się nada.


Bzdury wypisujesz. To jaki sprzęt warto kupić, zależy wyłącznie od poziomu zawodnika, a nie częstotliwości grania na korcie. Znam osoby, które grają kilka razy w tygodniu, a nadal nie znają podstaw techniki. Mało tego. Wielu zaawansowanych amatorów, po chwilowej ekscytacji super sprzętem za grubą kasę, w końcu "mądrzeją" i składaniają się ku tańszemu, który potem okazuje się wcale nie gorszy. W badmintonie "drożej znaczy lepiej" dotyczy wyłącznie jednej kwestii - lotek. Rakiety wbrew pozorom niewiele się różnią konstrukcyjnie, bo trudno tam coś wymyślić. Przekrój jest bardzo podobny, a te cudaczne wymysły w rodzaju Duora są dla "januszy", którzy podążają za nic nie znaczącymi trendami.


DAMIANq16/09/2019 15:25

Te lotki piórkowe dają większą frajdę, ale są mniej odporne?Do tej pory gra …Te lotki piórkowe dają większą frajdę, ale są mniej odporne?Do tej pory grałem tylko nylonowymi więc za bardzo nie mam porównania..Nie no jestem w stanie dać nawet te 150zł za rakietkę (szczerze mówiąc nawet oglądałem te z decathlonu Yonexy Astox (bo są dwa w tej cenie na promo - 38S i 38D) , ale właśnie chciałbym możliwie najlepszą w tej kwocie kupić dla takiego początkującego. Na sile naciągu i ogólnie typie to już w ogóle się nie znam i nawet nie udaję


@DAMIANq

Tam jest błąd w nazwie, to jest Astrox, nie Astox. Jeśli podoba Ci się badminton, który bardzo polecam, bo mało co daje tak szerokie możliwości rozwoju fizycznego oraz zachowuje organizm w dobrej formie (tylko PAMIĘTAJ! aby się rozgrzewać przed grą oraz rozciągać nogi po niej (zresztą tak jak w każdym sporcie powinno się robić...), unikniesz kontuzji ) i zamierzałbyś grać, to zdecydowanie warto wziąć tego Yonexa Astrox. Zakładam, że i tak nie odróżnisz jej specyfiki od innych rakiet :). Ale małe ma to znaczenie w początkach "kariery".

Co do lotek piórowych, to są one o wiele bardziej kruche i delikatne. Podczas profesjonalnych meczów wymienia się je nawet kilkadziesiąt razy. W normalnej grze amatorskiej taka lotka dobrej klasy wytrzyma kilka setów. Ale pod warunkiem, że umiesz uderzać prawidłowo technicznie, bo inaczej lotki piórowe się niszczą szybko. Z początku zdecydowanie lepiej grać plastikowymi, choćby tymi Mavis. Jeśli lotki piórowe w przyszłości, to absolutnie żadnych poniżej ceny 50-60 zł za tubę, bo będą się nadawały najczęściej tylko do kosza. Nie polecam też innych wynalazków, czyli lotek piórowych syntetycznych, wzmacnianych włóknem węglowym (są bardzo drogie) oraz połączeń piór z koszyczkiem plastikowym, jak ma to w ofercie Kawasaki (choć te są w sumie w dobrych cenach i w miarę latają).

Przewagą lotek piórowych nad plastikowymi jest tor lotu i "jakość" lotu oraz podatność na uderzenia techniczne, podcięcia etc. To jest zupełnie inna bajka. Poza tym, gdy już się zacznie grać piórowymi, to do plastikowych nigdy się nie wraca
Zapomniałem dodać. Z tym ciągiem zrób tak jak pisałem, czyli weź sobie naciąg Yonex BG65 albo w sumie lepiej Yonex NBG 95 i naciągnij na miejscu rakietę na 10 albo lepiej na 11 kg. Możesz sobie najpierw pograć tym fabrycznym, a potem zmienić, to poczujesz jak duża będzie różnica. (No albo nie poczujesz... ). Ale sama usługa wymiany naciągu z naciągiem, to około 50-60 zł.

Generalnie na wyższym poziomie, jak zmienisz choćby sam naciąg na inny, to już nie jesteś w stanie grać, takie są różnice. O rakiecie nie wspominając... Tylko ja tu piszę już o prawdziwym badmintonie na hali Coś w tym stylu: youtube.com/wat…=26
Edytowane przez: "Vendeur" wrz 16. 2019
Uwielbiam ludzi którzy są przekonani o swojej racji i na siłę chcą to udowodnić, rozmowa z nimi zawsze jest ciekawa

Vendeur16/09/2019 16:26

Bzdury wypisujesz. To jaki sprzęt warto kupić, zależy wyłącznie od poziomu …Bzdury wypisujesz. To jaki sprzęt warto kupić, zależy wyłącznie od poziomu zawodnika, a nie częstotliwości grania na korcie


A następnie:
Vendeur16/09/2019 02:22

nie ma sensu kupować takiej, jeśli ktoś gra raz na ruski rok. Lepiej zo …nie ma sensu kupować takiej, jeśli ktoś gra raz na ruski rok. Lepiej zostawić okazję komuś, komu naprawdę się przyda i kto grywa w miarę często.


Reasumując - napisałeś sam o sobie, że piszesz bzdury. Gratuluję

Ja swoje zdanie wyraziłem, kto będzie chciał skorzystać z porady - skorzysta.
cvahoo16/09/2019 16:44

Uwielbiam ludzi którzy są przekonani o swojej racji i na siłę chcą to udow …Uwielbiam ludzi którzy są przekonani o swojej racji i na siłę chcą to udowodnić, rozmowa z nimi zawsze jest ciekawa A następnie:Reasumując - napisałeś sam o sobie, że piszesz bzdury. Gratuluję Ja swoje zdanie wyraziłem, kto będzie chciał skorzystać z porady - skorzysta.


Grunt to czytanie ze zrozumieniem oraz myślenie logiczne, czym się nie popisałeś w ogóle. Ja nie piszę bzdur, sam to robisz, mając najwyraźniej niewielkie pojęcie o sprzęcie w tym sporcie. Gdybyś zastanowił się nad tym, co napisałem, to szybko być zrozumiał, że granie "raz na ruski rok" dotyczyło kometki na wolnym powietrzu i było dalekie od gry profesjonalnej. A tak, to z racji braku jakichkolwiek argumentów na poparcie swojej tezy, jedyne co potrafisz, to bezsensowne wyciąganie zdań z kontekstu. Bo jak do tej pory, to nic sensownego w temacie aby pomóc koledze nie napisałeś... Przedstawiłeś jedynie tezę, wedle której częstotliwość grania w badmintona ma się przekładać na docelowy sprzęt (droższy), jaki powinna kupować dana osoba. Co jest oczywistą i kompletną bzdurą, bo do tego kwalifikacją są umiejętności... Ja na siłę nie udowadniam swoich racji - to są po prostu kwestie, którymi kierują się gracze. I wiedziałbyś o tym, gdybyś miał pojęcie w temacie, w którym próbujesz małoskutecznie zabłysnąć.
No i teraz atak personalny zamiast rozmowy na temat.
Cieszę się także że wiesz lepiej o czym mam pojęcie i jakie mam doświadczenie w dziedzinie
Edytowane przez: "cvahoo" wrz 16. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst