Niestety, ta okazja już wygasła

Rajska Cytrusówka, Różne smaki, Napój alkoholowy, 30% 0,2l Tesco

lip 13. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tesco Dąbrowa Górnicza

CEDC zapewnia, że wszystkie trzy warianty Rajskiej Cytrusówki bazują na składnikach wysokiej jakości: orzeźwiającej cytrynie i egzotycznych owocach, których odpowiednie zbalansowanie tworzy egzotyczny smak i naturalny kolor.

Rajska Cytrusówka Cytryna z Limonką to orzeźwiające połączenie, którego siła tkwi w podwójnie cytrusowym smaku.

Rajska Cytrusówka Cytryna z Grejpfrutem to zestawienie dojrzałej cytryny i charakterystycznej nuty grejpfruta.

Rajska Cytrusówka Cytryna z Mango to naturalny sok z cytryny połączony ze słodyczą mango.

Wprowadzenie do sprzedaży nowej marki „Rajska Cytrusówka” wspierane będzie komunikacją w punktach sprzedaży za pomocą materiałów POS oraz specjalnych stref cytrusowych, które są innowacyjnym wyróżnikiem w tej kategorii. Launch Rajskiej Cytrusówki jest wspierany także działaniami w kanałach digital i PR.

Rajska Cytrusówka Cytryna z Limonką, Rajska Cytrusówka Cytryna z Grejpfrutem oraz Rajska Cytrusówka Cytryna z Mango są dostępne w sprzedaży od końca lutego, w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego, w butelkach o pojemności 100, 200 i 500ml. Rekomendowana cena Rajskich Cytrusówek w kanale sprzedaży tradycyjnej to 4,99 zł za 100ml, 9,99 zł za 200ml i 24,99 zł za 500ml.

CEDC jest czołowym producentem wódki na świecie oraz największą w Europie środkowej i wschodniej zintegrowaną firmą z branży napojów alkoholowych.
Aktualizacje społecznościowe

24 Komentarze