Niestety, ta okazja już wygasła

Radiobudzik z Przyłączem USB (darmowa dostawa Prime) @ Amazon

lip 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Funkcje i szczegóły
【Duży ekran 5,5" i 4 tryby jasności】Ekran budzika ma rozmiar 15,5", a wyświetlacz LED jest bardzo wyraźny i czytelny. Nasz radiobudzik jest wyposażony w 4 regulowane ustawienia jasności projekcji (ciemno-średnie jasne), które są dobrze czytelne w ciągu dnia i nie wpływają negatywnie na spokój w nocy. Nadaje się do czytania dla osób starszych i miopii. Gładka powierzchnia lustra sprawia, że jest to idealny wybór dla kobiet.
【 【Bardzo przejrzysta i obrotowa projekcja 180°】Ten cyfrowy budzik może obracać projekcję (od -90° do 90°). Liczby można wyświetlać w wybranym kierunku na suficie lub ścianie. Jeśli leżesz na łóżku, możesz zobaczyć projekcję czasu na suficie. Optymalna odległość projekcji: 3 m. Projekcja w odległości 5 m.
【Połączenie USB i tryb drzemki】Budzik można używać poprzez podłączenie go do zasilacza przez USB. (Wtyczka nie wchodzi w zakres dostawy). Z tyłu budzika projekcyjnego znajduje się ponadto wyjście USB, które umożliwia ładowanie telefonów komórkowych i tabletów. Dzięki funkcji drzemki można spać kolejne 5 do 60 minut (standardowo 5 minut) przed przypomnieniem.
【Podwójne i dobre planowanie czasu】 Cyfrowy budzik obsługuje podwójne alarmy. Jeśli Ty i Twój partner obudzisz się o różnych porach, możesz ustawić dwa oddzielne czasy budzika. Wybierz odpowiednią głośność budzika zgodnie z przyciskiem głośności. Dzięki temu budzikowi możesz dobrze zaplanować czas.
【Radio FM i funkcja cichego timera】Radiobudzik może zapisać do 30 stacji radiowych FM (76,0 MHz --- 108,0 MHz). Funkcja Sleep-Ttimer umożliwia wygodne zasypianie podczas słuchania radia. Po ustawionym czasie (5 do 60 minut) radio wyłącza się automatycznie.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy