Niestety, ta okazja już wygasła
Radical bundle z 16 grami w 3 progach od 1,05€
129° Zakończono

Radical bundle z 16 grami w 3 progach od 1,05€

4,67złFanatical Okazje
2
129° Zakończono
Radical bundle z 16 grami w 3 progach od 1,05€
wrz 14. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gry są postaci kluczy steam.
W nawiasie najniższa cena z porównywarki GG.deals

1 próg 1,05€ ~ 4,67 zł2 próg 4,89€ ~ 21,74 zł3 próg 8,75€ ~ 38,91 zł
298709.jpg
SkyDrift

SkyDrift to wyścigowa gra lotnicza stworzona przez Digital Reality – najstarsze węgierskie studio deweloperskie. Produkcja powstała z myślą o serwisach dystrybucji cyfrowej.

W powietrznych wyścigach o czysto zręcznościowym charakterze biorą udział szybkie samoloty, uzbrojone w przeróżne rodzaje broni (m.in. karabiny maszynowe i rakiety). Zatem, jak łatwo się domyśleć, celem współzawodnictwa jest nie tylko dotarcie do mety na pierwszej pozycji, ale w ogóle przetrwanie w jednym kawałku.

Railroad Pioneer

Railroad Pioneer to produkcja łącząca elementy ekonomiczne z wybranymi cechami gatunku RTS (np. eksploracja i zdobywanie terytorium), powstała w niemieckim studiu developerskim Kritzelkartz 3000, którego trzynastoosobowa załoga współtworzyła wcześniej takie produkty jak Gothic, Far West i Europa 1400: The Guild. Sedno programu stanowi dziesięcioetapowa kampania, umożliwiająca nam pokierowanie działalnością jednej z pierwszych amerykańskich kompanii kolejowych (XIX wiek). Swoją ekspansję rozpoczynamy około roku 1830 z wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, łączymy siecią kolejową kolejne miasta i ośrodki przemysłowe, by ostatecznie połączyć koleją żelazną wschodnią i zachodnią część kontynentu.

Thunder Wolves

Thunder Wolves to trójwymiarowa zręcznościówka, w której zasiadamy za sterami współczesnych helikopterów bojowych. W trackie rozgrywki wcielamy się w doświadczonego pilota helikoptera bojowego, który wraz z innymi członkami swojego oddziału walczy z siłami terrorystów. W czasie kampanii bierzemy udział w serii zróżnicowanych misji wojskowych. Polegają one na eliminacji konkretnych celów, takich jak budynki i pojazdy wojskowe, eskorcie konwojów oraz walkach powietrznych.

298709.jpg
Rogue Stormers

Rogue Stormers to wydana na platformie PC, PS4 itd. gra akcji, łącząca elementy platformówki i strzelanki. Akcja osadzona została w mieście Ravensdale, w którym tradycyjne realia fantasy uzupełnione zostały nowoczesną technologią opartą na silnikach spalinowych, tworząc koktajl określany powszechnie mianem dieselpunka. Podczas zabawy poznajemy historię metropolii i próbujemy ocalić ją przed zagładą, przy okazji wypełniając spory zestaw misji pobocznych. Fabuła obraca się wokół konfliktu między ludzkimi rycerzami oraz orkami. Kampanię możemy przejść samotnie lub w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

Rad Rodgers Radical Edition

Rad Rodgers to klasyczna zręcznościowa platformówka, wykonana w technice 2.5D. Za produkcję tytułu odpowiada studio Slipgate (wcześniej znane jako Interceptor Entertainment). Autorzy skorzystali z pomocy serwisu Kickstarter w 2016 roku, dzięki któremu udało im się uzbierać fundusze na dokończeniu produkcji pecetowej wersji gry. W późniejszym czasie, dzięki współpracy z firmą THQ Nordic wyprodukowano także jej konsolowe porty.

Kill to Collect

Kill to Collect to gra typu "cyber-punk-like" dla maksymalnie czterech graczy kooperacyjnych, przeznaczona do krótkich serii intensywnych rozgrywek, nagradzających graczy za ich umiejętne przetrwanie. Dzięki poziomom generowanym proceduralnie funkcja Kill to Collect to ciągłe wyzwanie. Żadne dwa doświadczenia nie są takie same, a każda interakcja może być różnicą między życiem a śmiercią.

Giana Sisters: Twisted Dreams

Giana Sisters: Twisted Dreams to ostra gra platformowa z kontrastującymi światami. Wyraźne marzenia Warian Giana, aby zmienić swoje umiejętnościbi zniszczyć skręcone istoty, które czają się w środku. Giana Sisters: Twisted Dreams łączy w sobie wyzwanie platformy retro z grafiką, która zapewnia wizualne uderzenie i ścisłą kontrolę. Płynnie zmienia się pomiędzy dwoma dynamicznie różnymi światami snów, aby rozwiązywać zagadki i walczyć z wyczerpującymi wrogami. Gracze będą musieli przeplatać słodki atak Giany za pomocą uderzenia młotkiem Pingu Giana, aby przetrwać rozmiary duallingu.

298709.jpg
Giana Sisters: Twisted Dreams - Rise of the Owlverlord

Rise of the Owlverlord to samodzielny dodatek do gry zręcznościowej Giana Sisters: Twisted Dreams, stworzonej przez doświadczonych designerów z niezależnego niemieckiego studia Black Forest Games. Produkcja jest próbą wskrzeszenia legendy kultowej, wzorowanej na Super Mario Bros platformówki z 1987 roku, rozgrywającej się w fantastycznym śnie dwóch sióstr: Giany i Marii.

Clouds & Sheep 2

W Clouds & Sheep 2 gracz dostaje pod swoją opiekę stado owiec, a jego zadaniem jest zapewnienie im spokojnego i przyjemnego życia. Produkcja jest kontynuacją Clouds & Sheep z 2011 roku. Za jej stworzenie odpowiada studio HandyGames, a wydaniem zajęła się firma Headup Games.

Overclocked: A Story of Violence

Overclocked to kolejna przygodówka ze studia House Of Tales. Zawsze w przypadku niemieckiego producenta mogliśmy liczyć na ciekawą i wciągającą fabułę (choćby w The Moment of Silence), nierzadko poruszającą drażliwe tematy. Nie inaczej jest tym razem.

Airline Tycoon

Humorystyczna strategia ekonomiczna, której celem jest stworzenie najlepszego przedsiębiorstwa lotniczego. Osiągamy to zatrudniając personel latający, kupując nowe samoloty, ustalając najlepsze trasy przelotu, realizując trudne zlecenia biur podróży

Sine Mora EX

Sine Mora EX to strzelanka z bocznym przewijaniem, która stanowi wyjątkowe wyzwanie, w którym czas jest najważniejszym czynnikiem. Łącząc wrażliwość klasycznej strzelanki ze współczesną prezentacją, Sine Mora EX to wspaniała strzelanka oferująca zarówno tryb fabularny, w którym wpleciona jest ponadprzeciętna opowieść, jak i tryb zręcznościowy, zapewniający głęboką i satysfakcjonującą rozgrywkę, umożliwiającą rzucenie wyzwania fanom tego gatunku. Mając wiele możliwości manipulowania czasem, Sine Mora EX oferuje ponad 50 kombinacji broni, aby ukończyć każdy piękny etap, który pasuje do umiejętności gracza z trudnościami w skalowaniu. Ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Akirę Yamaokę i przedstawiająca projekty bossów Mahiro Maedy.

298709.jpg
1943 Deadly Desert

Czekają na ciebie pełne akcji walki z II wojny światowej na terenach pustynnych. Twoja pomysłowość i umiejętności przywódcze jako ogólne będą determinować zwycięstwo lub porażkę. Czy przetrwasz najtrudniejszą walkę w historii?

„1943 - Gorący, zakurzony wiatr przechodzi przez obóz. Raport zwiadowców ciężkich sił Wehrmachtu. Pustynny Lis gwałtownie zbliża się do zachodniej oazy. Wszystkie brytyjskie oddziały gotowe do walki są w pogotowiu, aby odeprzeć inwazję. Jednocześnie moce Osi przygotowują atak na ważny ośrodek zaopatrzenia. W drodze do następnej bitwy z ciężkimi czołgami, artylerią i pojazdami dostawczymi. Którą stronę wybierzesz?"

Stunt Kite Party

Wybierz jedną z ośmiu grywalnych postaci i lataj latawcem w czterech scenicznych sceneriach, gdzie możesz rzucić wyzwanie znajomym w predefiniowanych meczach lub w niestandardowym turnieju. Możesz także zmierzyć się z postaciami kontrolowanymi przez SI w trybie dla jednego gracza, otoczonym lekkim trybem opowieści, który pozwala dowiedzieć się więcej o radosnym świecie Stunt Kite Party .

Aces of the Luftwaffe

Shoot ’em up, w którym bierzemy udział w bitwie o Anglię, starając się powstrzymać niemiecką ofensywę. Obserwując akcję z perspektywy top-down, w Aces of the Luftwaffe niszczymy całe eskadry niemieckich samolotów oraz stawiamy czoła potężnym bossom.

Lock's Quest

Hybryda RTS-a, RPG-a i produkcji typu tower defense. W Lock's Quest zadaniem gracza jest ochrona artefaktów przed zakusami przeciwników. Filarem rozgrywki jest budowa wież obronnych i konstruowanie rozmaitych pułapek, a także walka z kolejnymi falami oponentów.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
@Pepper można podbić? Okazja kończy się jutro o 9.
Polecam obie części Giana Sisters.
To nie to samo co np. pierwowzór z C64, ale fajne i ładne graficznie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst