"Race Driven" za darmo
84°Zakończono

"Race Driven" za darmo

4
wrz 25. 2016
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Czy wam ktos płaci za promowanie tego dna? o co tu chodzi? przecież to jest niegrywalne, nie wiem jakim cudem ma tak wysokie noty. Po co tutaj ta okazja ? nikt by za to nie zapłacił 1 grosza.
Edytowane przez: "FotX" wrz 25. 2016
Autor
@FotX Spojrzałem w internecie, że za darmo i spoko oceniane... Wrzuciłem, może kogoś zainteresuje... Nie podoba się tobie daj minusa- masz z tym problem?
Edytowane przez: "samojed" wrz 25. 2016
samojedwrz 25. 2016

@FotX Spojrzałem w internecie, że za darmo i spoko oceniane... Wrzuciłem, m …@FotX Spojrzałem w internecie, że za darmo i spoko oceniane... Wrzuciłem, może kogoś zainteresuje... Nie podoba się tobie daj minusa- masz z tym problem?No właśnie to mnie zastanowiło, ta gra to dno, z tego co piszesz to nawet nie instalowałeś, ocent sklepu googla są coraz mniej wiarygodne, chyba że mają po 100 tyś ocen, ale takie po kilka- set, czy tysiąc to często dno, czy da się kupić gdzieś oceny hurtem ?
Autor
@FotX Instalowałem żeby sprawdzić jakich wymaga uprawnień. Bardzo często krapy jak piszesz, wymagają dostępu do aparatu, mikrofonu czy smsów albo zwyczajnie do internetu żeby wyświetlać reklamy. Ta nie wymaga dostępu i nie wyświetla nawet reklam. Jest oparta o silnik Unity- ktoś napisał darmową grę i tyle. Tak jak pisałem wcześniej- nie wszystkim się może podobać, ktoś jednak może zagra. Jeśli tobie nie pasuje daj minusa bo masz do tego prawo.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy