-4°
Zakończono
Rabaty na telewizory - nawet 2000zł przy oddaniu starego sprzętu @ Media Markt
Rabaty na telewizory - nawet 2000zł przy oddaniu starego sprzętu @ Media Markt

Rabaty na telewizory - nawet 2000zł przy oddaniu starego sprzętu @ Media Markt

edytor
Nowa promocja sieci Media Markt (w sklepach stacjonarnych oraz przy zakupie w sklepie internetowym), dzięki której zaoszczędzimy na zakupie nowego telewizora! Istnieją dwie opcje - rabat za przyniesienie starego, zużytego telewizora do sklepu (większy), lub niższy rabat przy zakupie poprzez sklep internetowy, bez konieczności zadawania starego telewizora.

Rabat może wynieść w niektórych przypadkach nawet 2000zł, jednak przy kwotach kilku tysięcy zł nawet kilkaset złotych to sporo.

Lista rabatów:
10724.jpg

Regulamin Promocja potrwa od 21 do 24 września.

10 Komentarzy

nie wiem komu by się opłacało to.

Ja kiedyś polowałem na tv sony u nich ale wyraznie lepiej wyszło w promocji -16%. A stary tv na tablicę

Autor edytor

@Denial94 Wiele osób ma nadal kineskopowe telewizory warte kilkadziesiąt złotych - tak przy okazji pozbywamy się też problemu co z nimi zrobić - teoretycznie trzeba odwozić do punktów utylizacji.

Ale tytuł wprowadza w błąd - "nawet 2000zł przy oddaniu starego sprzętu"? W przypadku TV od 14000zł różnica między oddaniem starego, a nie oddaniem wynosi 500, a nie 2000zł.

Autor edytor

@hotdeals No ale przecież możesz oddać stary TV, dzięki czemu dostaniesz 2000zł rabatu.

Trzeba by mieć bardzo stary i kiepskiej jakości TV, żeby to się opłacało (ciekawe, czy wtedy przyjmą). Stare, ale bardzo dobre, kineskopowe TV (np. Sony Trinitron) są spokojnie warte kilkaset zł dzisiaj.

@grzego kilkaset??? nikt ci nie da więcej niż 100zł za starego trinitrona i to po wielu tygodniach szukania kupca/jelenia

e tam. Dla chcącego nic trudnego - wchodzicie na tablicę - szukacie ogłoszenia "oddam za darmo" i bierzecie tv od kogoś. Jedziecie z nim do Media i macie kasę. A nawet jak nie za free to można za 20-30zł kupić starą kineskopówkę od kogoś pełno takich ogłoszeń. A w media przyjmują wszystko. TV nie musi działać i może być w tragicznym stanie (w środku, byle obudowa była w całości chociaż w miarę).

Te odebrane telewizory to przecież i tak na śmietnik idą, nikt nic z tym nie będzie robił. Mogli by zrobić -15% na telewizory, ale ludzie lepiej przyjmują takie oferty niż po prostu obniżki cenowe.

Z drugiej strony jest bardziej ekologicznie, bo Media Markt ma obowiązek utylizować elektronikę. A swoją drogą w niektórych zastosowaniach telewizory kineskopowe nadal się doskonale nadają (broadcast, color grading) ale kosztują nadal majątek.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst