Niestety, ta okazja już wygasła
Rabat na maty kwarcowe 2mm Selit-Pro (podkład podłogowy)
191° Zakończono

Rabat na maty kwarcowe 2mm Selit-Pro (podkład podłogowy)

AvatarUsunięty395774
191° Zakończono
Rabat na maty kwarcowe 2mm Selit-Pro (podkład podłogowy)
cze 23. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Okazja dla kogoś, kto szuka podkładu pod panele. Nie ma lepszej opcji niż maty kwarcowe, a teraz jest spora przecena. To chyba najlepsza oferta na rynku za ten niemiecki produkt. Polecam!
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Avatar
Usunięty22779
To droższe od paneli...
Przy montażu w sklepach proponują podobną cenę - więc zakup ma raczej sens jak ktoś sam kładzie. Sam jestem na etapie wybierania podłogi i pozostaje westia teraz czy kupić coś takiego, czy podkład dedykowany pod QuickStepa - albo coś grubszego, 3mm :/
Kabancze 23. 2017

Przy montażu w sklepach proponują podobną cenę - więc zakup ma raczej sens …Przy montażu w sklepach proponują podobną cenę - więc zakup ma raczej sens jak ktoś sam kładzie. Sam jestem na etapie wybierania podłogi i pozostaje westia teraz czy kupić coś takiego, czy podkład dedykowany pod QuickStepa - albo coś grubszego, 3mm

​Najbardziej optymalny wybór to chyba korek. ważne tylko żeby posadzka była równa. Teraz jest jeszcze pianomat i gumokorek ale tych dwóch nie porównywałem. Panele najlepiej Quickstep lub balterio. Te droższe podkłady mają na celu zmniejszenie efektu stukania panelów. Ale chyba nigdy nie osiągniemy efektu podłogi drewnianej klejonej.
@lukasz3k Właśnie QS chce montować. Korek jest tani, ale i poczytałem i wybrałem się do znajomych którzy mają "postukać" i nie odpowiada mi to. Mata kwarcowa niby daje podobne wrażenie co klejenie podłogi.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Usunięty39577. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst