Rabat do 1500zł na zakup telewizora przy oddaniu starego sprzętu @ Media Markt
155°Zakończono

Rabat do 1500zł na zakup telewizora przy oddaniu starego sprzętu @ Media Markt

Pepper 15
paź 17. 2016paź 17. 2016
Kolejna edycja akcji promocyjnej "Stary na nowy".
Tym razem, pozbywamy się starych urządzeń elektrycznych lub elektronicznych. W zamian - kupujemy nowy telewizor ze zniżką do 1500zł.
Możecie również nie zdawać starego sprzętu. Wówczas zniżka będzie niższa.
28953-H1YMr.jpg
Akcja promocyjna obowiązuje w dniach 17-20.10.

15 Komentarzy

ten sam sprzęt kupuję sie w sklepach internetowych taniej bez żadnego oddawania złomu

mama198610 min

ten sam sprzęt kupuję sie w sklepach internetowych taniej bez żadnego oddawania złomu
Spójrz na to że lepiej oddać im niż ma lęzec na wyspisku

mama198612 min

ten sam sprzęt kupuję sie w sklepach internetowych taniej bez żadnego oddawania złomu

​ oczywiście. utrzymanie sklepu stacjonarnego kosztuje. Ale tam masz możliwość zobaczenia na żywo, otrzymania pomocy od doradcy, dobrania sprzętu do wymagań, zakupu ratalnego, bezpieczeństwa, że towar jest z legalnej dystrybucji i możliwość zwrotu gdy jest coś nie tak. ludzie, których stać na taki komfort kupują zawsze w sklepach stacjonarnych a że zniżkami wychodzi podobna cena jak przez Internet.

protrip: jak ktoś chce kupić telewizor to niech czeka na czarny piątek. Sam mam LG 43LF632V za 1300zł

Kupilem wczoraj TV Samsunga UE50J6240 w EuroRTV z rabatem 50 zł za 2440
Tu jest za 2499 -200 zł wychodzi 2299, czyli mogłem oszczędzić jeszcze 141 zł. Za przyniesienie np. starej komórki której nie sprzedam za 20 zł nawet.

Spider191928 min

​ oczywiście. utrzymanie sklepu stacjonarnego kosztuje. Ale tam masz możliwość zobaczenia na żywo, otrzymania pomocy od doradcy, dobrania sprzętu do wymagań, zakupu ratalnego, bezpieczeństwa, że towar jest z legalnej dystrybucji i możliwość zwrotu gdy jest coś nie tak. ludzie, których stać na taki komfort kupują zawsze w sklepach stacjonarnych a że zniżkami wychodzi podobna cena jak przez Internet.Czyli twierdzisz, że sklepy internetowe oszukują, nie doradzają, nie dają na raty i nie można zwrócić? Zmień internet.

thompson5 min

Czyli twierdzisz, że sklepy internetowe oszukują, nie doradzają, nie dają na raty i nie można zwrócić? Zmień internet.

​prawda i doradcy wciskają ci kit żeby się pozbyć sprzętu co mają najwięcej , w gazetkach są firmy które płacą za to żeby być na pierwszych stronach itp. sam kupiłem kilka lat temu Sharpa za 9300 a wciskali mi bravie Sony , tylko Sharp ma wszystko swoje i głośniki Yamaha dlatego go wziąłem i nie żałuję , 6 lat i tv działa
Edytowane przez: "Bartolini" paź 17. 2016

Pepper

MR.ROBOT42 min

protrip: jak ktoś chce kupić telewizor to niech czeka na czarny piątek. Sam mam LG 43LF632V za 1300zł


Też mam i jestem zadowolony. Ale tak naprawdę nie wiadomo co "rzucą" w Czarny Piątek. Tesco akurat chyba pierwszy raz testowało reakcję klientów na tak szeroką skalę.

Ale okazja.. największe gonwo z tym oddawaniem.. wystarczy pomyśleć i pomyśleć a na koniec pomyśleć

Spider19199 godz., 17 min

​ oczywiście. utrzymanie sklepu stacjonarnego kosztuje. Ale tam masz możliwość zobaczenia na żywo, otrzymania pomocy od doradcy, dobrania sprzętu do wymagań, zakupu ratalnego, bezpieczeństwa, że towar jest z legalnej dystrybucji i możliwość zwrotu gdy jest coś nie tak. ludzie, których stać na taki komfort kupują zawsze w sklepach stacjonarnych a że zniżkami wychodzi podobna cena jak przez Internet.Na żywo to zobaczysz jak wszystkie ustawienia są na max, a w domu to dopiero się okazuje jaki to shit. Ci "doradcy" to tak na prawdę są sprzedawcami, a nie żadnymi doradcami. Jak ktoś dostaje kasę za sprzedaż to sprzedaje te, na których najwięcej zarobi, a klienta ma w D.

MR.ROBOT11 godz., 36 min

protrip: jak ktoś chce kupić telewizor to niech czeka na czarny piątek. Sam mam LG 43LF632V za 1300zł


Kiedy jest ten czarny piątek?

Kupiłem w media markt komputer, przestała działać nagrywarka. Jak z nim pojechałem do sklepu żeby zareklamować to powiedzieli żebym wysłał sam do producenta w Gdańsku. Drugi zakup to żelazko przepłacone o 160zł z powodu żony, pojechałem z nią obejrzeć jakie kupić i nawet jej się spodobało jedno i oczywiście stwierdziła że ja tylko ogladam, a kupię i tak inne to jej udowodniłem na swoją nie korzyść że tak nie jest.

ogolnie to TV 4k + HDR z Chin mozna kupic ponizej 2k wiec to tylko kwestia czasu az cala reszta firm sie dopasuje cenowo...
Kupowanie TV LCD za wiecej niz 4k to naprawde wyrzucanie kasy w bloto.

cebulandia18 godz., 29 min

ogolnie to TV 4k + HDR z Chin mozna kupic ponizej 2k wiec to tylko kwestia czasu az cala reszta firm sie dopasuje cenowo...Kupowanie TV LCD za wiecej niz 4k to naprawde wyrzucanie kasy w bloto.Gdzie jest 70" w tej cenie?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst