Rabat 50% na roczną licencje TomTom na Androida
300°Zakończono

Rabat 50% na roczną licencje TomTom na Androida

11
lis 26. 2016
Dostałem taką ofertę na aplikację na androida ale zapewne dla pozostałych urządzeń jest to samo.

31462.jpg


Zakup wewnątrz aplikacji play.google.com/sto…app
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Abonamenty, czasowe licencje. Takie oferty omijam bokiem...
Autor
AaronWisenwaisslis 26. 2016

Abonamenty, czasowe licencje. Takie oferty omijam bokiem...

​Może ty tak, ale ja i zapewne niektórzy nie. TomTom tylko ma subskrypcje roczne rób 3 letnie na androida i ja w ten sposób korzystam. Nie wszystkie oferty są dla wszystkich.
Można sobie wykupić na kilka lat naprzód?
Autor
A nie wiem. Ja na bieżąco kupuje
Dodam, że oferta ważna do 30 listopada.
@MG czy ta licencja obejmuje także usługę traffic i fotoradary czy to jest usługa TomTom dodatkowo płatna? Chodzi mi naturalnie o tą funkcję która jest w Menu -> Usługi TomTom ->Traffic i Fotoradary.
Edytowane przez: "robos" lis 26. 2016
tak licencja obejmuje dodatkowe usługi
Dezeuslis 27. 2016

tak licencja obejmuje dodatkowe usługi


dzięki!

@Dezeus@MG czy takie promo są powtarzalne? Czy jest szansa wyrywać TT co roku z taką ceną? Czy to rzadkość? Nie umiem wyszukać na szybko - to licencja na 1 urządzenie, tak (mam 3 urządzenia podpięte pod to samo konto)? Co w sytuacji zmiany telefonu - licencja przepada czy normalnie będzie aktywna po zalogowaniu na innym telefonie?
raczej nie często się zdarzają takie promocje. ja lubię używać tt za granicą jak nie mam internetu. dobre jest to że licencja jest na cały świat. jest ona przypisana do konta email
Dezeuslis 27. 2016

raczej nie często się zdarzają takie promocje. ja lubię używać tt za grani …raczej nie często się zdarzają takie promocje. ja lubię używać tt za granicą jak nie mam internetu. dobre jest to że licencja jest na cały świat. jest ona przypisana do konta email

liczyłem że choć na czarny piątek robią takie promo - na zasadzie zakupu w promocji co rok . ​Skoro przypisana do maila to przy zmianie telefonu nie przepadnie, ale dalej nie wiem czy można na więcej niż jedno urządzenie na raz.
@MG@Dezeus pomęczę jeszcze trochę - czy umiecie sobie przypomnieć czy w ciągu ostatnich 2-3 lat dużo było takich okazji za pół ceny lub podobnie?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy