Niestety, ta okazja już wygasła
Rabat 5 € przy zakupach za 20 € - Amazon de lista produktow z linku
932° Zakończono

Rabat 5 € przy zakupach za 20 € - Amazon de lista produktow z linku

Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
9
sty 1. 2021Dostawa z: Niemcy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Darmowa dostawa powyżej 39 €

Regulamin (skopiowany z linku)

Krok 1: Utwórz listę życzeń dla dzieci. Stworzenie zajmuje tylko kilka minut.
(U mnie działa bez tworzenia tej listy, wiec nie zagłębiałem się w szczegóły jej tworzenia)
Krok 2: Szukaj produktów dla dzieci sprzedawanych przez Amazon o wartości co najmniej. 20 € i umieścić go na liście życzeń dziecka.
Krok 3: Wprowadź kod przy kasie w obszarze Metoda płatności 'BABY5'. Jeśli wszystkie wymagania zostaną spełnione, rabat zostanie uwzgledniony.

Warunki
  • Oferta obowiązuje od 01/01/2021 do 31/01/2021 lub tylko do wyczerpania zapasów.
  • Oferta ważna tylko wtedy, gdy kupujesz kwalifikujące się produkty dla dzieci na stronie amazon.com sprzedawane i spełniane przez Amazon, a nie w przypadku książek (w tym e-booków), pieluszek, żywności dla niemowląt, w tym preparatów dla niemowląt, treści cyfrowych, ofert stron trzecich lub ofert magazynowych
  • Musisz zamówić wszystkie towary w jednej transakcji zakupu i wysłać je do mieć ten sam adres wysyłki (przy użyciu tej samej metody wysyłki) do wysłania , aby skorzystać z tej oferty.
  • Minimalna wartość zamówienia to 20 €. Wysyłka i/lub inne opłaty, takie jak opcje upominkowe nie będzie wliczany do minimalnej wartości zamówienia.
  • Tylko wykwalifikowanych produktów dla dzieci zakupionych za pośrednictwem listy życzeń dziecka będą kwalifikować się do zakupu w wysokości co najmniej. 20 €. Zostań Produkty nie kupowane za pośrednictwem listy życzeń dla dzieci, jak się zakwalifikować zakup nie.
  • Ta oferta nie może być łączona z żadną inną ofertą.
  • W Kupon promocyjny można kupić tylko przy zakupie produktów Sprzedaż i spełnienie przez Amazon (nie dla transakcji magazynowych) i tylko przez osoby w wieku prawnym są umarzane.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
Najlepsze komentarze
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz