Rabat 40% przy zakupie dwóch gier Mattel @ smyk
122°Zakończono

Rabat 40% przy zakupie dwóch gier Mattel @ smyk

Pepper 11
gru 21. 2015
będąc w smyku po zabawki pod choinkę natrafiłem na jeszcze jedną promocję. Promocja dotyczy gier firmy Mattel.
Jeśli kupimy dwie gry tej firmy to przy kasie naliczą nam rabat 40%. Akurat w smku, w którym ja byłem był mały wybór, bo tylko cztery rodzaje gier. Mimo to akurat te gry były ciekawe i zakupiłem je.

Zauważyłem, że cena za jedna gre standardowo była niższa niż w internecie na stronie smyka o około 7 zł. Dziwne bo do tej pory spotykałem się z tym, że raczej online było taniej.

Jak widać na paragonie za obie gry zapłaciłem tyle co bym zapłacił za jedną.

Promocja prawdopodobnie do świąt.
Aktualizacje społecznościowe
Smyk OkazjeSmyk gazetkaDla dzieci
11 Komentarzy
Zbanowany
fajnie ale o jakie konkretnie gry chodzi z paragonu nic się nie można dowiedzieć ?

Zbanowany
oberkrongru 21. 2015

fajnie ale o jakie konkretnie gry chodzi z paragonu nic się nie można d …fajnie ale o jakie konkretnie gry chodzi z paragonu nic się nie można dowiedzieć ?Może nauka czytania nie zaszkodzi?

Promocja dotyczy gier firmy Mattel.
Zbanowany
Denial94gru 22. 2015

Może nauka czytania nie zaszkodzi?Promocja dotyczy gier firmy Mattel.


Bezsenność ci nie służy ,lepiej się zdrzemnij ,weź parę lekcji czytania że zrozumieniem. "Jakie konkretnie gry" rozumiesz? Odnosiłem się do paragonu z którego nie można odczytać tytułów zakupionych gier a jedynie ceny. Prościej ci już nie wytlumaczę.
Autor Pepper
@oberkon ja akurat kupilem jakas gre z malpkami i z kretami druga. Zobacz na stronie smyka badz producenta co maja w ofercie
Zbanowany
oberkrongru 22. 2015

Bezsenność ci nie służy ,lepiej się zdrzemnij ,weź parę lekcji czytania że … Bezsenność ci nie służy ,lepiej się zdrzemnij ,weź parę lekcji czytania że zrozumieniem. "Jakie konkretnie gry" rozumiesz? Odnosiłem się do paragonu z którego nie można odczytać tytułów zakupionych gier a jedynie ceny. Prościej ci już nie wytlumaczę.
To ja ci prościej odpowiem. Takie gry jakie produkuje firma Mattel. Nie wiesz jakie? odwiedź sklep albo google.
@Denial94 wnioskując po nicku, rocznik 94 po pierwsze zobowiązuje do lepszego czytania ze zrozumieniem, bo szaq wyraźnie napisał, że były tylko 4 sztuki, a ta firma oferuje więcej pozycji i pytanie jakie były dostępne na miejscu w Smyku od @oberkron jest w pełni zasadne, po drugie zobowiązuje też to odrobiny kultury osobistej, prawdopodobnie już nie jesteś w gimnazjum...
Zbanowany
@klawod no tak. Bo przecież w każdym smyku sa takie same produkty. Bez względu gdzie co się wyprzeda. Serio jesteś kretynem czy po prostu bronisz swego chłopaka czy kimkolwiek on jest dla ciebie =)
Autor Pepper
@Denial94 i @klawod ida święta i jest nerwowo ale można spokojniej. Czasami lepiej zignorować niż skomentować dyskusje i ją zaognić.
Obaj macie racje tutaj akurat a ja w pośpiechu nie napisałem co kupiłem także podaje linki:
- O rety krety gra droższa online w sklepie 69,99 zł przed rabatem
- Spadające małpki ta gra gra innaczej: znacznie droższa w stacjonarnym 109,99 zł przed rabatem

W sumie przez neta msiałbym dać za obie ponad 150 zł. W promocji taniej o 40 zł. Ale to się okaże czy zakup był dobry jak sie będą obdarowani cieszyć
Zbanowany
Denial94gru 22. 2015

To ja ci prościej odpowiem. Takie gry jakie produkuje firma Mattel. Nie … To ja ci prościej odpowiem. Takie gry jakie produkuje firma Mattel. Nie wiesz jakie? odwiedź sklep albo google.


Nawet upośledzonym należy się szacunek ,ale następnym razem zanim dorwiesz się do klawiatury żeby błysnąć weź najpierw leki
Zbanowany
oberkrongru 22. 2015

Nawet upośledzonym należy się szacunek ,ale następnym razem zanim dor … Nawet upośledzonym należy się szacunek ,ale następnym razem zanim dorwiesz się do klawiatury żeby błysnąć weź najpierw leki


W takim razie przepraszam Wesołych Świąt życzę
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy