Niestety, ta okazja już wygasła
Rabat 25% na okulary przeciwsłoneczne knockaround
104° Zakończono

Rabat 25% na okulary przeciwsłoneczne knockaround

8
maj 25.
Rabat 25% na okulary przeciwsłoneczne i pozostały asortyment na
knockaround.com
- promocja łączy się z bonusem z reflinka (-10$)
- dla zamówień powyżej 50$ darmowa dostawa
- dla zamówień poniżej 50$ wysyłka 5$

ciekawą opcją jest tajemniczy box za 33.75$
knockaround.com/pro…887
Aktualizacje społecznościowe
Knockaround Okazje

Grupy

8 Komentarzy
Mogą nie działać refy.
Ale moderator działa
Box to zestaw 4 par okularów z najlepiej sprzedających się modeli. Jakie to modele jest podane pod add to card w zakładce sizing. W sklad wchodzą: Premium, Fort Knocks, Mai Tais, Mile Highs. Dwie sztuki posiadają polaryzację, dwie nie. Co któreś pudełko posiada dodatkową bonusowa parę. Oprócz okularów gadżety reklamowe.
Jak ktoś lubi niespodzianki to dobry wybór, przy okazji można podarować np Mai Tais komuś bliskiemu (dziewczynie, żonie).
W komentarzach ludzie piszą o okularach klubów sportowych.Na te nie liczcie bo nie wysyłają do Europy. Zapewne chodzi o licencję których nie mają, (to tak na marginesie wypowiedzi amerykańskich polityków którzy zarzucają innym podrabianie).
Edytowane przez Moderatora: "link" maj 25.
Działa wyśmienicie. Okazja pojawiła się w serwisie po 12 godzinach od dodania.
BoB25/05/2019 13:56

Działa wyśmienicie. Okazja pojawiła się w serwisie po 12 godzinach od dod …Działa wyśmienicie. Okazja pojawiła się w serwisie po 12 godzinach od dodania.Bo moderator w nocy śpi, w końcu też człowiek
StefanMucha25/05/2019 15:07

Box to zestaw 4 par okularów z najlepiej sprzedających się modeli. Jakie to …Box to zestaw 4 par okularów z najlepiej sprzedających się modeli. Jakie to modele jest podane pod add to card w zakładce sizing. W sklad wchodzą: Premium, Fort Knocks, Mai Tais, Mile Highs. Dwie sztuki posiadają polaryzację, dwie nie. Co któreś pudełko posiada dodatkową bonusowa parę. Oprócz okularów gadżety reklamowe.Jak ktoś lubi niespodzianki to dobry wybór, przy okazji można podarować np Mai Tais komuś bliskiemu (dziewczynie, żonie).W komentarzach ludzie piszą o okularach klubów sportowych.Na te nie liczcie bo nie wysyłają do Europy. Zapewne chodzi o licencję których nie mają, (to tak na marginesie wypowiedzi amerykańskich polityków którzy zarzucają innym podrabianie).Tak nawiasem szanowny moderatorze, "sportowe na" nie było linkowane. A ty wprowadziłeś, kierujący do nikąd. Cel?
Po kropce powinna być spacja. Nie dałeś spacji i z automatu wykryło to jako adres strony.
Dzięki, kupiłem w prawdzie miałem problemy z adresem bilingowym na revoult (zamroziło mi pieniądze na kilka godzin) i musiałem zapłacić jakieś 5pln więcej płacąc przez PayPal , ale koniec końców się udało i będę okulary dla mnie i dla lubej na wakacje jak znalazł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst