Rabat 15% w Empiku przy zakupie Actimela @ Danone
13°Zakończono

Rabat 15% w Empiku przy zakupie Actimela @ Danone

admin 2
sty 26. 2015
Ruszyła nowa promocja Danone, w której możemy otrzymać gwarantowaną zniżkę do sklepów Empik - 15%

Wystarczy zarejestrować się klikając w link "Idź do oferty". Kupić w dniach 05.01.-28.02.2015 r. Actimel o dowolnym smaku, w opakowaniu promocyjnym czteropak, sześciopak, ośmiopak lub dwunastopak. Po wpisaniu pierwszego kodu z opakowania, klikamy "odbieram zniżkę do EMPiK" w celu pobrania bonu rabatowego. Dodatkowo, jeżeli często kupujemy Actimel możemy wziąć udział w loterii lub zbierać punkty (dodając kolejne kody) i wymieniać je na nagrody.

Czas trwania promocji obejmujący termin przyjmowania zgłoszeń trwa od 05.01-16.06.2015 r. Szczegółowy regulamin.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Trochę ograniczone jest jego wykorzystanie: "Rabat nie obowiązuje przy zakupie kart podarunkowych, kart doładowujących (pre-paid), biletów, papierosów oraz usług dostępnych w EMPIK, nie dotyczy produktów objętych ofertą Empik Outlet i zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego empik.com oraz Punktu Info. Rabat nie łączy się z bonami programu lojalnościowego EMPIK, kuponami i kartami rabatowymi, innymi promocjami, przecenami i wyprzedażą".
Dodam jeszcze od siebie:
"Bony rabatowe uprawniają legitymujące się nimi osoby do rabatu w wysokości 15% na książki, muzykę, filmy, gry planszowe, artykuły do domu i wnętrz, art. papiernicze i biurowe oraz artykuły kreatywne"
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy