Niestety, ta okazja już wygasła
Zapięcia rowerowe (Axa i inne) w dobrych cenach. Rabat10% na rowerystylowe.pl na wszystkie nieprzecenione artykuły (rowery i akcesoria).
-52° Zakończono

Zapięcia rowerowe (Axa i inne) w dobrych cenach. Rabat10% na rowerystylowe.pl na wszystkie nieprzecenione artykuły (rowery i akcesoria).

90zł100zł-10%axa Okazje
17
wrz 6. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Newsletter daje zniżkę 20 zł przy zakupach w tym sklepie od 200 zł. Natomiast powyższy kod działa na wszystko, co nie zostało przecenione (od rowerów po akcesoria i to bez MWZ).
W bardzo dobrej cenie po rabacie, m.in. Zapięcia do roweru, np. słynne już Axa Cherto Compact 95 za 108 zł + wysyłka 10 zł ( Cena na allegro 140 zł.) 184707.jpg

Dzwonki Basil do rowerów miejskich wychodzą po 27-30 zł, gdzie indziej od 40 zł. Itd.

184707.jpg
PS Poleci ktoś jakiś spoko kask na rower?
Aktualizacje społecznościowe
Axa OkazjeAxa kupony rabatowe

Grupy

17 Komentarzy
Łańcuch polecam! Kupilem własnie ten i własnie w tym sklepie 2 tyg temu za 119zl - szkoda ze wtedy nie bylo kodu.
Odemnie +
Dzięki, natomiast nie wiem za co tyle minusów
Wlaśnie kupując ten łańcuch wyczaiłem kod
Edytowane przez: "_Kondi_" wrz 6. 2019
_Kondi_06/09/2019 10:01

Dzięki, natomiast nie wiem za co tyle minusów :)Wlaśnie kupując ten łań …Dzięki, natomiast nie wiem za co tyle minusów :)Wlaśnie kupując ten łańcuch wyczaiłem kod


Niewielki rabat na sprzęt dla określonej, wąskiej grupy odbiorców, do tego po sezonie.
nie widziałem lepszego łańcucha na rynku (patrząc po testach wytrzymałości). Dobra oferta!
cvas06/09/2019 10:11

nie widziałem lepszego łańcucha na rynku (patrząc po testach wyt …nie widziałem lepszego łańcucha na rynku (patrząc po testach wytrzymałości). Dobra oferta!


Lancuch czy ulock?
Gangsta06/09/2019 10:14

Lancuch czy ulock?


Zależy na czym Tobie bardziej zależy - łańcuch z racji "elastyczności" zapnie do bardziej wymagających kształtów i złapie często więcej niż jeden czy nawet dwa rowery., do tego więcej możliwości transportu - łańcuch złożysz, ulock ma trwały kształt i pozostaje specjalna przystawka która nie zawsze jest oferowana, plecak albo zapięcie na ramie z ryzykiem że będzie po ramie w czasie jazdy latał.
soskowy06/09/2019 10:33

Zależy na czym Tobie bardziej zależy - łańcuch z racji "elastyczności" zapn …Zależy na czym Tobie bardziej zależy - łańcuch z racji "elastyczności" zapnie do bardziej wymagających kształtów i złapie często więcej niż jeden czy nawet dwa rowery., do tego więcej możliwości transportu - łańcuch złożysz, ulock ma trwały kształt i pozostaje specjalna przystawka która nie zawsze jest oferowana, plecak albo zapięcie na ramie z ryzykiem że będzie po ramie w czasie jazdy latał.


A łańcuch jak wozisz? Ja właśnie z powodu minimalizowania kształtów myślałem o czymś składanym: rowerystylowe.pl/c-8…ice
Jeśli myślisz o składanym to musisz zainwestować w wysokie modele - te "tańsze", podstawowe Asus Bordo są do otwarcia w 5 sekund bez specjalnych narzędzi i wysiłku. Poza tym ich słabym punktem są nity łączące i złodziej - jeśli już upatrzy sobie taki rower to atakuje nożycami do stali właśnie nity które nie wytrzymują rozparcia i wtedy dopiero wyższe modele dają dłuższy opór takiemu atakowi.
Łańcuch osobiście wożę w trojaki sposób - w plecaku, w torbie pod ramą lub owijam wokół trójkąta tworzonego przez rurę podsiodłową i widelec tylnego koła. Tyle też, że korzystam z Abusa 1500, który na przystanki po drodze typu sklep czy obiad, doskonale wystarczy.
Edytowane przez: "soskowy" wrz 6. 2019
Czy ktoś może polecić jakieś zapięcie do hulajnogi elektrycznej xiaomi? Szukam czegoś ale nie mogę znaleźć. Pewnie tylko ulock
tomke06/09/2019 12:03

Czy ktoś może polecić jakieś zapięcie do hulajnogi elektrycznej xiaomi? Szu …Czy ktoś może polecić jakieś zapięcie do hulajnogi elektrycznej xiaomi? Szukam czegoś ale nie mogę znaleźć. Pewnie tylko ulock


Głupotą, niewazne
Edytowane przez: "soskowy" wrz 6. 2019
tomke06/09/2019 12:03

Czy ktoś może polecić jakieś zapięcie do hulajnogi elektrycznej xiaomi? Szu …Czy ktoś może polecić jakieś zapięcie do hulajnogi elektrycznej xiaomi? Szukam czegoś ale nie mogę znaleźć. Pewnie tylko ulocksoskowy06/09/2019 12:30

Bez ingerencji, dodania elementu "zaczepnego" to nic innego Tobie nie …Bez ingerencji, dodania elementu "zaczepnego" to nic innego Tobie nie zostaje jak linki z alarmem. Możesz natomiast coś przykręcanego z uchem przykręcić do rury sterowej i stworzyć możliwość zastosowania innych blokad (łańcuch, ulock). Nie wiem jak byś chciał do gołej hulajnogi przytwierdzić ulocka?


Ja bym brał ten łańcuch z promki. Po prostu owiniesz dwa lub 3 razy (taką pętle zrobisz) w miejscu tej rurki co łączy sztycę z tym gdzie się stoi. Wydaje mi sie ze to nie jest miejsce łatwo rozbieralne?
I potem już do czego tam chcesz przypinasz - tylko aby ciasno był łańcuch, żeby tej "pętelki" nikt nie mógł powiększyć! I nie wyjdzie na bank!

Zresztą w tym miejscu możesz tez przymocować małym U-lockiem ale będzie Ci ciężej według mnie – głownie żeby znaleźć cos do czego ten mały U-lock podejdzie.
Edytowane przez: "Bziku" wrz 6. 2019
Bziku06/09/2019 12:41

Ja bym brał ten łańcuch z promki. Po prostu owiniesz dwa lub 3 razy (taką p …Ja bym brał ten łańcuch z promki. Po prostu owiniesz dwa lub 3 razy (taką pętle zrobisz) w miejscu tej rurki co łączy sztycę z tym gdzie się stoi. Wydaje mi sie ze to nie jest miejsce łatwo rozbieralne?I potem już do czego tam chcesz przypinasz - tylko aby ciasno był łańcuch, żeby tej "pętelki" nikt nie mógł powiększyć! I nie wyjdzie na bank! Zresztą w tym miejscu możesz tez przymocować małym U-lockiem ale będzie Ci ciężej według mnie – głownie żeby znaleźć cos do czego ten mały U-lock podejdzie.

To chyba jedyna opcja, ciasne obwiazanie łańcuchem.
W dłuższa trasę bym się pewnie zastanowił jak ten łańcuch zamocować lepiej, na takie przejażdżki sklep-praca zawijam go wokół ramy (tego Cherto 95 - częściowo wokół sakwy którą tam mam przymocowana). Nie dzwoni bardzo nawet na dziurach i krzywym chodniku
Edytowane przez: "_Kondi_" wrz 6. 2019
Pomożecie w sprawie kasku? Decathlon czy można znaleźć coś lepszego (nie wiem pod jakim względem -ochrony, wygody, przewiewnosci?)
_Kondi_06/09/2019 13:08

Pomożecie w sprawie kasku? Decathlon czy można znaleźć coś lepszego (nie wi …Pomożecie w sprawie kasku? Decathlon czy można znaleźć coś lepszego (nie wiem pod jakim względem -ochrony, wygody, przewiewnosci?)


Seria 500 z Deca... Nie jestem przekonany co do większego bezpieczeństwa innych kasków, co najwyżej do niższej wagi przy zachowaniu bezpieczenstwa i bardziej zmyslnych materiałów, np. Kaski z kartonu
tomke06/09/2019 12:03

Czy ktoś może polecić jakieś zapięcie do hulajnogi elektrycznej xiaomi? Szu …Czy ktoś może polecić jakieś zapięcie do hulajnogi elektrycznej xiaomi? Szukam czegoś ale nie mogę znaleźć. Pewnie tylko ulock


Kryptinite mini lub Brute mini.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst