Niestety, ta okazja już wygasła
Queendomino
121° Zakończono

Queendomino

60zł82zł-27%Empik Okazje
8
121° Zakończono
Queendomino
lip 25. 2020Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra planszowa Queendomino w Smyk Siedlce.

Zbuduj najbardziej rozwinięte królestwo, zdobądź bogactwo dzięki rycerzom, zyskaj przychylność Królowej, ale strzeż się złego smoka! Queendomino opiera się mechanice bestsellerowego Kingdomino, ale oferuje znacznie większą głębię rozgrywki. Dzięki nowym elementom oraz rozwiązaniom gra spodoba się zarówno posiadaczom kultowego pierwowzoru, jak i osobom, które tego tytułu jeszcze nie znają.
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy
8 Komentarzy
Lepsze wrogiem dobrego. Ktoś się pokusi o porównanie z Kingdomino? Pierwowzór jest świetny i bardzo go lubimy. Rozwinięcie jest na plus czy zgoła nie?
Cenowka jak ze smyka a co do gry to bardzo fajna.
Gdzieś czytałam, że prostota Kingdomino jest lepsza. I dlatego pomimo tej ceny raczej nie skorzystam. Zastanawiałam się, czy kupując Queendomino zagram na zasadach Kingdomino, ale dowiedziałam się, że nie. Teraz zastanawiam się, czy w ogóle warto kupować tę grę, bo lista gier do zakupu u mnie długa.
puchbeary25/07/2020 21:44

Lepsze wrogiem dobrego. Ktoś się pokusi o porównanie z Kingdomino? Pi …Lepsze wrogiem dobrego. Ktoś się pokusi o porównanie z Kingdomino? Pierwowzór jest świetny i bardzo go lubimy. Rozwinięcie jest na plus czy zgoła nie?


Stojąc przed wyborem King czy Queen padło na Queen, bo to dokładnie to samo co Kingdomino tylko na sterydach. Gra bardziej rozbudowana przez co dużo ciekawsza :). W Queen układamy tak samo kafelki jak w King, a oprócz tego możemy budować różne kafelki, które różnie nam punktują określone obszary. Kafelki mogą być darmowe lub płatne w zależności gdzie się znajdują na torze do kupna. Można też niweczyć plany innym i za monety palić smokiem dobre kafle przeciwnikom. Oprócz tego możesz wysłać rycerzy żeby pobrali podatki (zebrali kasę dla Ciebie np. na zakup dobrych kafli). Jeśli zaprosi się Królową do swojego królestwa to masz zniżki na kafle i dodatkowo możesz na koniec gry zapunktować za obszar, który wybierzesz. Wg mnie Queen dużo lepsze :). King dobre do grania z dzieciakami, których zabiją te "wodotryski" z Queena
Emik przecenia takie gry lokalnie, pojedyncze sztuki. Bylem dzisiaj w Empik Bydgoszcz Fordon i nie było.
kuleczka9125/07/2020 22:21

Stojąc przed wyborem King czy Queen padło na Queen, bo to dokładnie to sa …Stojąc przed wyborem King czy Queen padło na Queen, bo to dokładnie to samo co Kingdomino tylko na sterydach. Gra bardziej rozbudowana przez co dużo ciekawsza :). W Queen układamy tak samo kafelki jak w King, a oprócz tego możemy budować różne kafelki, które różnie nam punktują określone obszary. Kafelki mogą być darmowe lub płatne w zależności gdzie się znajdują na torze do kupna. Można też niweczyć plany innym i za monety palić smokiem dobre kafle przeciwnikom. Oprócz tego możesz wysłać rycerzy żeby pobrali podatki (zebrali kasę dla Ciebie np. na zakup dobrych kafli). Jeśli zaprosi się Królową do swojego królestwa to masz zniżki na kafle i dodatkowo możesz na koniec gry zapunktować za obszar, który wybierzesz. Wg mnie Queen dużo lepsze :). King dobre do grania z dzieciakami, których zabiją te "wodotryski" z Queena


Dzięki. Ja właśnie gram z dzieciakiem. Odpuszczę chwilowo.
Kupppp miii oddam hajssss
Jak zagrasz w queendomino to już do kingdomino nie będziesz chciał wracać. Kingdomino jest zbyt prymitywne, nadaje się tylko dla najmłodszych. Dodatek Kingdomino Era gigantów pasuje również do queendomino.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst