Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Gra QUAKE Collection Steam CD Key

sie 1. 2022
Zawiera 8 elementów: QUAKE, QUAKE II, QUAKE II Mission Pack: Ground Zero, QUAKE II Mission Pack: The Reckoning, Quake III Arena, QUAKE III: Team Arena, QUAKE Mission Pack 1: Scourge of Armagon, QUAKE Mission Pack 2: Dissolution wieczności.

DRŻEĆ

Wściekaj się na 32 poziomach dla jednego gracza i 6 poziomach deathmatch, w których panuje przerażenie oraz w pełni wciągający dźwięk i oświetlenie. Uzbrój się przeciwko kanibalistycznemu Ogrowi, diabelskiemu Vore i niezniszczalnemu Schamblerowi, używając śmiercionośnych gwoździ, groźnych piorunów oraz ohydnych wyrzutni rakiet i granatów.

QUAKE II

Wkrótce po wylądowaniu na obcej powierzchni dowiadujesz się, że setki twoich ludzi zostało zredukowanych do zaledwie kilku. Teraz musisz przebić się przez silnie ufortyfikowane obiekty wojskowe, obniżyć obronę miasta i wyłączyć machinę wojenną wroga. Dopiero wtedy będą znane losy ludzkości.

Pakiet misji QUAKE II: Ground Zero

Wyjęcie Big Gun brzmiało dość prosto, z wyjątkiem tego, że Stroggowie czekali. Ty i kilku marines takich jak ty jesteście szczęśliwcami. Zrobiłeś to w jednym kawałku i nadal możesz skontaktować się z flotą. Studnia Grawitacyjna, najnowsza broń Stroggów przeciwko ludzkości, jest gotowa do użycia. Wraz z flotą wokół Stroggos, przetrwaniem 5% sił lądowych i spadkiem tej liczby z każdą sekundą, twoje rozkazy uległy zmianie: uwolnij swoich towarzyszy. Zniszcz studnię grawitacyjną.

Pakiet misji QUAKE II: The Reckoning

Należysz do elitarnych oddziałów komandosów, którzy muszą przeniknąć do wrogiego obcy. Będąc w środku, musisz przeszukiwać przemysłowe krajobrazy, czołgać się po drogach wodnych i kanałach powietrznych, przemierzać zdradzieckie kaniony pełne złośliwych mutantów, schować się na obcym statku kosmicznym i zniszczyć tajną bazę wroga na księżycu.

Quake III Arena

Witamy na Arenie, gdzie wysoko postawieni wojownicy są przekształcani w bezkręgową papkę. Porzucając każdą uncję zdrowego rozsądku i wszelkie ślady wątpliwości, rzucasz się na scenę wstrząsających krajobrazów i zawoalowanych otchłani. Twoje nowe środowisko odrzuca cię dołami lawy i niebezpieczeństw atmosferycznych, gdy otaczają cię legiony wrogów, testując reakcję jelit, która cię tu sprowadziła. Twoja nowa mantra: walcz lub bądź skończony.

QUAKE III: Team Arena

Nigdy wcześniej siły nie były wyrównane. Zjednoczeni imieniem i sprawą Upadli, poganie, krzyżowcy, intruzi i stroggowie muszą skierować swoją moc do sojuszniczej operacji, w której praca zespołowa jest jedyną metodą masowego zniszczenia. Cztery odrębne gry testują syntezę i siłę każdego oddziału w wymaganym stopniu. Współpraca jest jedynym kierunkiem działania, a wojna - jedyną alternatywą. Żołnierze, niegdyś samotni w walce, teraz jako jedność stawiają czoła Arenie.

QUAKE Mission Pack 1: Scourge of Armagon

Po pokonaniu Shub-Nigguratha wrócisz do swojej macierzystej bazy na Ziemi, ale to nie tylko błękitne niebo i motyle. Najwyraźniej nie wszystkie siły QUAKE zostały stłumione. Chaos nastaje, gdy przebijasz się przez stwory QUAKE i kierujesz się w stronę zarażonej bramy. Twoim jedynym wyborem jest znalezienie źródła zła i zamknięcie go. Bez wahania i mając więcej odwagi niż zdrowego rozsądku, wskakujesz do portalu o nieznanym przeznaczeniu.

QUAKE Mission Pack 2: Dissolution of Eternity

DWA NOWE ODCINKI. SZESNAŚCIE NOWYCH POZIOMÓW. W JEDNEJ STRONIE.
Twoja podróż poprowadziła cię ścieżką bez powrotu. Powietrze wypełnia gryzący zapach śmierci. I wiesz, że droga przed tobą może doprowadzić do twojego grobu. Ale Quake, ze swoimi podstępnymi, apokaliptycznymi planami, musi zostać zmiażdżony. Jeśli ci się nie uda, zło okryje wszechświat na całą wieczność.
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze