Quadrocopter DJI Phantom 2
49°Zakończono

Quadrocopter DJI Phantom 2

12
lut 25. 2016
Na aledrogo za 1900 najtańszy czyli jakaś tam okazja jest.
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
  • urządzenie posiada ślady użytkowania (służyło testom)
Testom zderzeniowym
csmrexlut 25. 2016

urządzenie posiada ślady użytkowania (służyło testom)To jest zapewne model pokazowy który używany był do prezentacji na sklepie więc może być dość podniszczony.
Jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany to można na ich email kontaktowy wysłać prośbę o podesłanie zdjęć, jednak jeśli jest to ostatnia sztuka na sklepie, sklep ten może się nie zgodzić na sprzedaż wysyłkową, trzeba będzie odebrać osobiście, tak samo działa to w przypadku sklepu Media Markt.
za ta cene to i tak to jest masochizm... bez gimbala , kamerki i wizji
1 marca - premiera 4ki tzn. prezentacja
Ponoc niekatualne - jednej osobie juz anulowali zamowienie. Sprawdzil ktos?
Autor
Ktoś już kupił, normalnie z przesyłką. Zawsze towar można odesłać, masz na to u nich 30dni.
Autor
psycho144lut 25. 2016

za ta cene to i tak to jest masochizm... bez gimbala , kamerki i wizji za ta cene to i tak to jest masochizm... bez gimbala , kamerki i wizji 1 marca - premiera 4ki tzn. prezentacja


Jak masz fundusze na 4 to spoko ale wątpie Kup z gimbalem i kamerką za tą cene. NEVER!
Autor
sowa152lut 25. 2016

To jest zapewne model pokazowy który używany był do prezentacji na sk … To jest zapewne model pokazowy który używany był do prezentacji na sklepie więc może być dość podniszczony.Jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany to można na ich email kontaktowy wysłać prośbę o podesłanie zdjęć, jednak jeśli jest to ostatnia sztuka na sklepie, sklep ten może się nie zgodzić na sprzedaż wysyłkową, trzeba będzie odebrać osobiście, tak samo działa to w przypadku sklepu Media Markt.


Lub może nie posiadać większych uszkodzeń niż porysowania które możesz nabyć już w pierwszym swoim locie. Ja zawsze patrze pozytywnie a nie negatywnie.
Dla mnie to trochę za drogi model , będę składał f450 z ali.
Mattilut 25. 2016

Jak masz fundusze na 4 to spoko ale wątpie Kup z gimbalem i kamerką z … Jak masz fundusze na 4 to spoko ale wątpie Kup z gimbalem i kamerką za tą cene. NEVER!


Dokup do tego przyzwoity gimbal i kamerę i wyjdzie ci drożej niż P3Pro.

I to jeszcze powystawowy. Sprzęt powystawowy jest gorszy niż używany od prywatnej osoby. Prywatnie najczęściej ludzie dbają o to co mają, a na wystawach janusze nie przejmują się jak im spadnie albo coś odpadnie. Widziałem niedawno Phantoma 2 w Media Markt to wyglądał jak po trzech turach w Iraku. Nie polecam.
Autor
Ale cena tansza od nowszego. Nowy tez jest bez gimbala i kamery. Ja mam dobre doświadczenie z rzeczami powystawowymi. Nie należy pisać jak się nie widziało.
Teraz trojeczka Advanced (dodatkowa bateria, czyli dwie razem!) w zakupie (hurt) to koszt 2800-3000zl netto - jak masz jakiegos znajomego to Ci sprzeda w tej cenie - dlatego owa oferta nie urywa pupy
czyli powystawowy? Moim zdaniem nie warto, wymacany, podupadły, i to nie raz. Bateria pewnie w strzępach, podładowywana za każdym razem, brrrrr.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy