Niestety, ta okazja już wygasła

QNAP QSW-1105-5T, 5-portowy, nie zarządzalny switch 2.5gb/s (2,5 G/1 G/100 M)

cze 4. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

12-13 lipca - 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 𝗗𝗮𝘆

Czym jest i jak się na niego przygotować przeczytacie tutaj -> pl.dea.ls/ueIzy

Niezbędny będzie 30-dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa oraz dostęp do promocji), który aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Najtańsza chyba konstrukcja pozwalająca na podniesienie szybkości wewnętrznej sieci. Przydaje się NAWET gdy masz sieć do 1gb/s.
Moja konfiguracja: modem dostawcy (mam w umowie 1gb/s) do tego switcha, z niego do serwera na którym mam steam lan cache wraz z windows update cache, pi hole etc. następny switch przed komputerami (mam w sumie 2 takie). Zdarza się, że prędkość wewnątrz sieci przekracza 1gb/s. W domu mam tylko w serwerze NICa szybszego niż 1gb/s ale i tak poczułem różnicę.

W przypadku gdy masz w domu więcej komputerów i internet w okolicach 1gb oraz rozwiązania typu steam cache to naprawdę się przydaje

Opis producenta:

Natychmiastowa aktualizacja sieci do połączenia 2,5 GbE Dzięki pięciu portom 2,5 GbE przełącznik QSW-1105-5T natychmiast rozbudowuje Twoją sieć, aby korzystać z urządzeń obsługujących 2,5 Gb i NAS bez konieczności stosowania nowych kabli sieciowych. Wyposażony w niemal cichą konstrukcję bez wentylatora i konfigurację Plug and Play, QSW-1105-5T zapewnia funkcje wykrywania pętli sieciowej i blokowania, co ułatwia tworzenie niedrogiego środowiska sieciowego o dużej prędkości dla domu lub firmy.

Natychmiast pomnoż prędkość sieci 2,5 razy, gdy korzystasz z istniejących kabli Cat 5e. Nie są wymagane żadne skomplikowane ustawienia, automatyczna negocjacja zapewnia optymalną wydajność. Automatyczne wykrywanie pętli i blokowanie w celu zapewnienia ciągłej pracy sieciowej. Unikalna konstrukcja bez wentylatora z wentylowaną konstrukcją zapewnia niemal bezgłośną pracę.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
52 Komentarze
Prześlij Komentarz