Niestety, ta okazja już wygasła
QCY T1C za 76 złotych (US $19.89) ebay
-37° Zakończono

QCY T1C za 76 złotych (US $19.89) ebay

8
kwi 23.
słuchawki bezprzewodowe QCY T1C za 76 złotych z Bluetooth 5.0
Aktualizacje społecznościowe
EBay OkazjeEBay kody rabatowe

Grupy

8 Komentarzy
trochę ciężko się je wyciąga bo te otwory są chyba na chińskie palce, ale polecam bo grają git, wyciszenie jest też przeciętne, może z innymi gumkami będzie lepiej o le się da zmienić.
Dobre słuchawki, ale sugerowałbym wstrzymać się jak będą za ok. 60 zł, bo dość często lądują w tych kategoriach cenowych.
To normalna cena na Ali.
Były do wyrwania na wielkiej wyprzy ali za 55zł z kuponami, bo za tyle je kupiłem
Nawet teraz na ali jest ciut taniej, więc
Kupiłem miesiąc temu za 56, myślę że warto poczekać na obniżkę ceny. Co do tłumienia i jakości dźwięku, jest lepiej jak się założy lepsze gumki, te z zestawu są bardzo kiepskie. Problem jedynie jest taki, że bi-flange nie wejdą do ładowarki, muszą być pojedyncze.
MrocznyŁowca17 min

Problem jedynie jest taki, że bi-flange nie wejdą do ładowarki, muszą być p …Problem jedynie jest taki, że bi-flange nie wejdą do ładowarki, muszą być pojedyncze.


Można zamienić na gąbki.
joybuy.com/pro…tml tutaj QCY T1 ktore chyba niczym sie nie roznia od T1C za 17.99$
Również posiadam słuchawki QCY T1C kupione za niecałe 52 PLN. Gumki podmieniłem ze słuchawek AKG bo akurat mają odpowiednią wielkość pod moje ucho i fajnie siedzą.
Są to moje pierwsze bezprzewodowe słuchawki, mimo wszystko stwierdzam, że są bardzo dobre. Kusi mnie jeszcze kupno modelu QCY T1pro.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst