Płytki dywanowe od 6,99zł (50 x 50cm) @ Allegro
-21°Zakończono

Płytki dywanowe od 6,99zł (50 x 50cm) @ Allegro

admin 7
sty 11. 2017
Ciekawa alternatywa dla dywanów, wykładzin.

W outlecie Komfortu na Allegro możemy znaleźć płytki dywanowe (50 x 50cm) w cenach od 6,99zł za sztukę. Z tego co sprawdziłem to najniższa obecnie cena na tego typu rozwiązanie wśród ofert Allegro: allegro.pl/lis…026

4 kolory do wyboru.
Standardowy koszt dostawy to 25zł, ale można skorzystać z "Odbiór osobisty w wybranym punkcie sieci sklepów KOMFORT S.A.".

Korzystał ktoś może z takiego rozwiązania jako alternatywy dla dywanu, wykładziny?
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Płytki już można kupić w najróżniejszych maściach, najpopularniejsze imitacje to drewno, deski, parkiet. Dla tych co chcą utrzymać łatwiej czystość a marzy im się drewniana stylizacja.

ale żeby wykładzinę imitować ? To trzeba być masochistą.
trochę nie rozumiem idei, ani zastosowania takiego czegoś odkurzacz nie będzie podnosił tego?
dominuseksty 11. 2017

trochę nie rozumiem idei, ani zastosowania takiego czegoś odkurzacz n …trochę nie rozumiem idei, ani zastosowania takiego czegoś odkurzacz nie będzie podnosił tego?Wystarczy pod każdy element podkleić taśmę dwustronną taką do wykładzin. W sumie nie najgorszy pomysł z takimi płytkami. Nie trzeba całej wykładziny podcinać i nakładać z problemami, tylko można już w pokoju pełnym mebli, w miejscach odsłoniętych poukładać takie płytki. Łatwo w razie czego je zdjąć.
chyba przykleić jakoś trzeba, ale i tak wydaje się bez sensu. pewnie ktoś ścinki i resztki próbuje sprzedać
Autor admin
sivosty 11. 2017

chyba przykleić jakoś trzeba, ale i tak wydaje się bez sensu. pewnie ktoś ś …chyba przykleić jakoś trzeba, ale i tak wydaje się bez sensu. pewnie ktoś ścinki i resztki próbuje sprzedać


Bardziej mnie zastanawia, czy krawędzie nie będą się "strzępić" podczas użytkowania.
Tego typu materiały wykladzinowe znajdują się w wielkich powierzchniach biurowych. Dobrze wykonane nie ma prawa odejść ale taśma dwustronna nie nadaje się wcale.
Cadsty 11. 2017

Bardziej mnie zastanawia, czy krawędzie nie będą się "strzępić" podczas uży …Bardziej mnie zastanawia, czy krawędzie nie będą się "strzępić" podczas użytkowania.

​będą. mam coś takiego
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy