13°
Zakończono
Płyta z programem do rozliczenia PIT przy dowolnych zakupach @ Netto
Płyta z programem do rozliczenia PIT przy dowolnych zakupach @ Netto

Płyta z programem do rozliczenia PIT przy dowolnych zakupach @ Netto

Każdy, kto od 15 lutego zrobi w Netto dowolne zakupy, otrzyma GRATIS w postaci płyty z programem do rozliczenia PITa.

Rozliczając się z pomocą tej płyty można w prosty sposób przekazać 1% na rzecz fundacji Kolorowy Świat (pomoc dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi).

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

6 Komentarzy

Tylko po co komuś jakiś program do PIT, skoro Ministerstwo Finansów od kilka lat udostępnia program E-Deklaracje, w którym nie tylko PIT rozliczymy, ale też wyślemy go do Urzędu Skarbowego on-line i otrzymamy urzędowe potwierdzenie tego faktu...?
I, co ważne, wybierzemy sobie taki cel 1%, jaki będziemy chcieli!

Autor

@DoReMi nie każdy chce wysyłać deklarację online. Szczególnie starsze pokolenie woli tradycyjną drogę

@zorka też bym wolał program z Ministerstwa Finansów. I z niego też można wydrukować i zanieść do urzędu...

Ci co wolą tradycyjną drogę to zwyklenie mają nawet komputera, więc taki program im na nic. Po drugie zamiast programu e-Deklaracje można bezpośrednio wypełnić PIT na stronie Ministerstwa korzystając tylko z przeglądarki.

Szkoda, że w e-deklaracjach miesiąc temu (kiedy można było uniknąć płacenia zaliczki za grudzień) nie było formularza PIT 37 za 2015 rok.
Z tym 1 procentem to też czasem paranoja. Niektóre fundacje wydają więcej na reklamę z napisem 'przekaż nam 1%' niż faktycznie dostają z 1%... Ta płyta to zapewne taka właśnie reklama.

@j1964728 możesz mieć rację, jeśli chodzi o koszt płyty. Jednak to działa trochę inaczej. Ten koszt pokrywa sponsor, w tym przypadku pewnie Netto. Tak samo koszt dystrybucji. I to jest fajna, duża darowizna, dzięki której ładnie wygląda bilans roczny...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst