Płyta indukcyjna Gorenje Ora-ito IT 65 ORA z 2299zł @ Agito.pl
14°Zakończono

Płyta indukcyjna Gorenje Ora-ito IT 65 ORA z 2299zł @ Agito.pl

1.099zł
7
sty 14. 2016
Bardzo solidna płyta indykcyjna firmy Gorenje za jedyne 1099zł.

Ceny na Ceneo zaczynają się od 1899zł

ceneo.pl/246…947

Jest to model EOT (schodzący z rynku) jednak warto rzucić okiem na specyfikację - w tej cenie ciężko znaleźć sprzęt takiej klasy.

7 Komentarzy

zna się ktoś na płytach? czy to jakąś okazja życia?
mieszkanie odbieram dopiero pod koniec roku...

I tak i nie. Gdyby ta oferta wyszła w sierpniu, to bym ją kupił bez zastanowienia, bo z serii Ora-ito mam piekarnik i jestem zadowolony. Patrząc jednak po funkjach, spokojnie kupisz coś podobnego podobnych cenach, np bosha (za 1300 zł bez promocji) i będziesz miał te same funkcje. W tej płacisz głownie za tego projektanta.

warto?

Ja dodam od siebie, że bardzo praktyczną funkcją jest możliwość bezpośredniego ustawiania mocy grzania danego pola grzewczego. Chodzi mi o to, że nie ma przycisków "+" i "-", tylko cyferki od "0" do "9". Wybiera się, które pole chce się włączyć/zmienić i od razu przyciska się daną cyfrę, oznaczającą moc grzania. Także z max grzania na np. podtrzymywanie temperatury przechodzi się momentalnie i nie trzeba np. 5 razy naciskać dotykowego "-" (szczególnie przy brudnych dłoniach). Mam nadzieję, że dobrze to wytłumaczyłem
Jeszcze bardzo przydatna jest "wolna strefa indukcyjna". I to tyle.
Niestety nie wiem (bo już jakiś czas minął, od kiedy kupowałem swoją płytę), czy to co opisałem, to nie jest już wyższa półka cenowa, ale może moje wypociny się komuś przydadzą;)

@rnm " mieszkanie odbieram dopiero pod koniec roku..." ja tak na remont za pół roku kupiłem piekarnik.. minęły 3 lata a piekarnik jeszcze na firmowej palecie i w styropianie nie warto kupować na aż tak daleki czas.. chyba że mój piekarnik 1100 za infekcje to normalna cena, za tyle można już amica kupić.

@cryshis: dlaczego uważasz, że to jakaś wybitna klasa? Tu chyba głównie za wzornictwo tego całego Ori Ito się płaci, prawda? Zresztą akurat tutaj wzornictwo jest trochę dyskusyjne, a funkcje nie powalają na tle konkurencji. Brakuje mi tu np. funkcji jednego większego pola grzewczego (np. złożonego z dwóch mniejszych pól sterowanych również oddzielnie).

Zupełnie nie znam się na płytach, ale w podobnych cenach znalazłem np. płytę Whirlpool
agito.pl/ply…BM/
i Boscha:
agito.pl/ply…BM/
agito.pl/ply…BBM/
Zna się ktoś i może doradzić, co w tej cenie najlepsze i na co zwracać uwagę?Tego drugiego bosha mam i zły nie jest, zamieniłem z teki ir645 i w sumie ma te same funkcje. szalu nie ma, ale ma wszystkie potrzebne opcje. podwojnego pola nie mam, ale w sumie tez nie spodziewam sie zebym mial wykorzystac, bo i do czego. dla mnie wazny jest timer oddzielny dla kazdego pola i boostery na wszystkie palniki.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst